Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа)нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано19.08.11 11:57



шапо както казват френците...



неосъщественият ми бас - Мусала - пиене на бира на хижа Мальовица за един ден с колегата от Мусала е като детска игра4ка., а и ве4е съм дърт

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа)нови [re: pirx]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано19.08.11 13:37



Колко си дърт, ако не е тайна?
Познавах един голям българин на име Георги Великов Сергиев, от Разград - на възраст 61 години постави световен рекорд, като измина пеш 600 (шестСТОТИН) километра без спиране. Е, по равно наистина, не по планина.
По силата на горното, докато не стана поне на 65, няма да смея да се оправдавам с това, че съм дърт. А аз също вече съм - след месец и половина ставам на 50.



Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа)нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано19.08.11 13:57



браво! с голям интерес четох разказа ти. дори малко ти завиждам, защото съм 2 пъти по-млад от теб, а сигурно бих се отказал на половината.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа)нови [re: pirx]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано19.08.11 14:50



нещо подобно и аз съм си го мислел, но при мен беше Боровец - Мусала - Грънчар - Кобилно бранище- Страшното езеро -Мальовица- 7-те рилски езера- Сепарева баня за 3 дни или 4 дни.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа) [re: Orнeдишaщ]  
Автор Acпapyx ()
Публикувано19.08.11 16:33



Браво, аз съм на доста по-друго място и на по-различна вълна в момента, ама прочетох с интерес! И табличката с времената ще си я разпечатам по-късно... Много хубаво си го разказал!
А ти сигурен ли си, че не сме минавали с тебе през Даутовото езеро, или беше право отгоре?
За слизането от Капатник (дето и мен ме притеснява, че и аз не съм минавал оттам отдавна) личат ли още следите от пожарите? На първата поляна на стъпалото над гората има ли го червено-белият кол?
Иначе, за Даутовото езерце по му приляга чл. 130





Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа) [re: Orнeдишaщ]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано19.08.11 16:34



на 101000

.

А баирбудаленето по Мусала с тежките раници води до болки в коленцата и редуциране на скоростта за придвижване.

Миналата година един 74 г господин от Враца , не се даде на ходене от х. Пирин до Папаза4аир , дай боже всекиму...бъди здрав.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа) [re: Orнeдишaщ]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано20.08.11 06:58



Ти не беше ли правил сайт за Георги Великов Сергиев ?

------
Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!
Редрик Шухарт


Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа) [re: Orнeдишaщ]  
Автор re4en1 (минаващ)
Публикувано21.08.11 18:01



Поздравления за хубавият преход и подробното описание на маршрута. Малко си по млад от мен, но как се оправяш със колената при тези екстремни натоварвания, моите не биха издържали и то заради подобните планинарски подвизи в миналото. Що се отнася до Даутово езеро


тук е извора, макар и аз трудно да го открих.



Тема слизането от Капатник [re: Orнeдишaщ]  
Автор Da Luz (Da Lud)
Публикувано22.08.11 15:38



Не съм го ходил, но мисля, ей това е правилния начин за слизане от Капатник. Точно 10 км до шосето - по черен път, равномерно слизане. Може би в един момент си влязъл точно в този път.





По червената маркировка е по-дълго, по по-труден/бавен терен и за капак те сваля по-ниско от необходимото.

------------------------------------


Тема Re: Разписах се и аз... (Мусала - Вихрен за 24 часа) [re: Acпapyx]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано23.08.11 07:46



Здравей, Аспарух,
Мисля, че не съм минавал с теб през Даутовото езеро, макар че може и сенилната деменция да ме гази.
На въпросите относно пътеката под Капатник не мога да отговоря, защото я зарязах в доста начален стадий.
Кога ще чуем нещо за теб?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.