Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови  
Автор neiwena (непознат )
Публикувано07.08.09 13:16



Пъувал ли е някой и всъщност как се стига дотам без личен автомобил ?



Тема Re: БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови [re: neiwena]  
Автор oлeлия (непознат )
Публикувано07.08.09 18:39



С влака за Видин и от гара Орешец с такси до Белоградчик.



Тема Re: БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови [re: neiwena]  
Автор zoy (непознат)
Публикувано07.08.09 18:56



Всеки ден с изключение на неделя има автобус до Белоградчик в 16.30. Тръгва от Централна автогара, в Белоградчик пристига към 20.00ч. Влак има на обяд и вечер, но ако пътуваш с влак, от гара Орешец ще трябва да си вземеш такси до Белоградчик. С автобус е по-удобно пътуването.



Тема Re: БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови [re: zoy]  
Автор CocoCountry (ride)
Публикувано07.08.09 19:13



Как мислите, нормално ли е място, имащо претенциите да е световно чудо, и находящо се не на хиляди километри вдън гори и през девет морета, ами на едва двеста километра от столицата, да не разполага с НИКАКВА транспортна връзка към големите градове?!! Все пак не става дума за осемхилядник или защитен резерват, ами за нормално разположен град, близо до равнина и т.н.

Що за община /и що за държава де/ трябва да е тази, дето ще агитира и ще има претенции за признаване на свое световно чудо и да не е осигурила транспортни връзки заникъде и отникъде към същото това чудо... Май цялата работа отива към фалшива загриженост без никакво реално покритие във формата на реални действия, едно позиране и перчене на институциите, напълно нехаещи обаче за крайния ефект и за възможностите за подобряване на достъпа до Чудото... За съжаление.
И независимо от величието на мястото.



Тема Re: БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови [re: CocoCountry]  
Автор _dmp_ ()
Публикувано07.08.09 19:30



Бравос! Точно в десетката.



Тема Re: БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови [re: CocoCountry]  
Автор zoy (непознат)
Публикувано07.08.09 19:44



Само не разбрах, защо на мен ми дръпна тази лекция? Много неща в нашата държава не са нормални, за съжаление. Не е нормално да няма удобен транспорт до Белоградчик, не е нормално хората в града да нямат работа, не е нормално да работи само една каса на Калето и да няма тоалетна, не е нормално да няма НИКАКВА инфраструктура и т.н... И общината има претенции Белоградчишките скали да станат чудо, но доколкото знам няма пари. Защото зад Джавола Варош в Сърбия застана и държавата, отпусна пари да се направи пътя до там, а нашата държава направи какво??? Всички знаем каква е ситуацията. Детството ми е минало в Белоградчик, и винаги ми става тъжно, когато се връщам там, защото го помня и в добрите му времена. Но за голямо съжаление такава е ситуацията не само в Белоградчик, а и в много други малки села и градове в България.



Тема Да напомнянови [re: zoy]  
Автор Cинeвa ()
Публикувано07.08.09 20:30



че у нас се надигнаха български гласове против подкрепата за рекламата на Белоградчишките скали, включително и в този форум. Подобни поведения в сръбските медии не съм срещал.



Тема Re: БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови [re: zoy]  
Автор CocoCountry (ride)
Публикувано07.08.09 20:33



Не беше специално към теб или някого от пишещите, просто продължих темата след последното мнение.





Тема Re: БЕЛОГРАДЧИК С ВЛАКнови [re: CocoCountry]  
Автор zoy (непознат)
Публикувано07.08.09 20:35



А, ок, щото се почувствах виновна някак си...





Тема Re: Да напомнянови [re: Cинeвa]  
Автор zoy (непознат)
Публикувано07.08.09 20:40



Сърбите са шовинисти, борят се със зъби и нокти за своето си, а ние сме в другата крайност на принципа не е важно я да съм добре, важно е Вуте да е зле:) имало и по-красиви места в България, ами има, тя цялата си ни е красива, аз щях да гласувам за което и да е, просто защото си е наше, и ще се радвам да стане известно, да се знае къде е България. Но хора всякакви...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.