Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 26.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гласувайте за Белоградчишките скали!нови  
Автор vehtiya (doctor)
Публикувано16.06.09 09:24



Все още можем да гласуваме за това, Белоградчишките скали да бъдат избрани за едно от новите седем природни чудеса на света. Нека го направим!




b_gospodinov@hotmail.com<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vehtiya на 16.06.09 09:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от vehtiya на 16.06.09 09:30.



Тема Re: Гласувайте за Белоградчишките скали! [re: vehtiya]  
Автор niki_leo (новак)
Публикувано16.06.09 13:08



Здравей,

Само да те помоля, когато има отворена стара тема, не създавай нова, а вдигни нагоре старата, за да не пълним излишно форума.

niki_leo = Ники
Човек и добре да живее... един ден се регистрира в дир-а


Тема Re: Гласувайте за Белоградчишките скали!нови [re: niki_leo]  
Автор vehtiya (doctor)
Публикувано17.06.09 15:40



Благодаря за уместната забележка, но тази тема няма да бъде излишна поне докато не приключи гласуването. Това е възможност да направим нещо за България и то без да мрем, без да се охарчваме, пък и без да се озорваме кой знае колко. Е не си ли струва!?

Освен това, когато отворих темата предишния път резултата беше много забавен(и малко огорчаващ), затова реших да пробвам пак. Значи миналия път един отговаря че Белоградчишките скали не били създадени от човешка ръка, та не можело да се числят към чудесата на света, друг твърди чме имало и по- интересни скали по света и не си струвало да се гласува за Белоградчишките, трети не го интересувало изобщо, четвърти се сърди че не сме номинирали ждрелото на река Ерма да речем, пети не било това начина, шести... го обръща на футбол. Е какво е това?! Непукизъм, нихилизъм, дървена философия, неспособност да се обединим около една кауза. Е... българска работа. Пък и нашенеца за всичко се сеща в последния момент (дали не съм избързал като подхващам сега темата?). И още нещо добавил съм линк към няколко фотоса със скалите че някой може да не е наясно за какво иде реч. Към предишната публикация нямаше как да стане, вече не може да се редактира...

b_gospodinov@hotmail.com

Редактирано от vehtiya на 17.06.09 15:42.



Тема Re: Гласувайте за Белоградчишките скали!нови [re: vehtiya]  
Автор lover_bg (непознат)
Публикувано17.06.09 15:50



Миналия път ти като пусна темата, аз я пуснах в Пътешествия, остана с нула отговори, но се надявам, че все пак много от хората там са гласували. Нихилизмът е прословуто качество, така че не се впечатлявай и не им се връзвай, прости им!

Поздрави от мен



Тема Re: Гласувайте за Белоградчишките скали!нови [re: lover_bg]  
Автор vehtiya (doctor)
Публикувано17.06.09 16:02



Сега аз я пуснах и в Пътешествия, да видим какво ще стане. Хората може да предпочитат оригинала бе

! Пък и ако са ми отговорили на едното място защо да отговарят и на другото? Все пак ти ми даде добра идея тогава за което ти благодаря. Поне тук дискусията беше забавна ползотворна и... малко огорчаваща. Но за сърдене, не се сърдя на никого. Всеки решава за себе си и отговаря за себе си.

b_gospodinov@hotmail.com

Тема Овча работа!нови [re: vehtiya]  
Автор мacлинkaтa ()
Публикувано17.06.09 22:51



Дайте да гласуваме! Като овце. Нищо, че не можем да посочим на картата на България къде е Белоградчик, а още по-малко да сме ходили там.
Това всъщност не е вярно за пишещите в този форум, но за 50% от останалите е вярно.



Тема Re: Овча работа!нови [re: мacлинkaтa]  
Автор vehtiya (doctor)
Публикувано18.06.09 07:54



Абсолютно си прав! Това беше една от причините да преотворя темата. Добавил съм линк към фотоси на Белоградчишките скали. Вдясно от всяка снимка има карта от която човек може да се ориентира къде е Белоградчик, къде е България и т.н.



b_gospodinov@hotmail.com

Тема Re: Гласувайте за Белоградчишките скали!нови [re: vehtiya]  
Автор thorn (ентусиаст)
Публикувано18.06.09 13:13



Ехо, ти пък си намерила в кой клуб да стимулираш стаден принцип. Е тук не е стадо



Тема Стадо?!нови [re: thorn]  
Автор vehtiya (doctor)
Публикувано19.06.09 13:30



Само стадо ли се обединява за една кауза? Интелигентно разсъждаваш спор няма... Пък дали съм избрал правилния клуб? Кой знае. Предполагах че хората тук са наясно за какво става дума.

b_gospodinov@hotmail.com


Тема Re: Стадо?!нови [re: vehtiya]  
Автор Пaвeл (скитащ)
Публикувано19.06.09 16:37



Привет,

Повечето от хората тук много са обикаляли и наистина знаят за какво става дума. И точно затова са наясно, че по света има много по вълнуващи и интересни места от Белоградчишките скали. Повярвай ми, така е. И едва ли ще станем по-българи, ако гласуваме и подкрепим "нашето си", защото видиш ли то е най-хубаво (защото си е наше, а не защото наистина е така).

Аз лично никога не съм се включвал в подобни гласувания. Не мисля и да се включвам. Мисля обаче, че всеки който иска да гласува трябва да го направи с душата и сърцето си, а не да избира нашенското...

Поздрави и успех,
Павел






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.