Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 15.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Хотел "Поп Богомил"нови [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано02.11.05 14:12



В края на краищата там си запазих стая. По-горе май Мислещ бе дал описанието:

Пробвай в хотел Люлин (на гърба на Министерски съвет на изключително удобно място, последно ношувката бе около 40 лв. или на хотел "Поп Богомил" на ул. поп Богомил (пресечка на Раковска), нощувка пак около толкова. И двата хотела са що годе читави, има стаи единички и са в центъра (спал съм там).

Та така. Ясно е къде съм аз, казвайте къде сте вие. Т.е. коя е кръчмата...

За изявилите желания да ме подслонят - благодаря, но друг път. Или ако стане издънка с хотела...

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Ще има ли сбирка?нови [re: Дидo]  
Автор Mиpa M (несериозна)
Публикувано04.11.05 13:41



Или няма да има?

Wish you were here...


Тема Re: Хотел "Поп Богомил"нови [re: Яceн_]  
Автор Mиcлeщ (имам мнение)
Публикувано04.11.05 16:11



Е надявам се да не съм те подвел, но това са поне изпробвани неща !


Да се учим от миналото, живеем с настоящето и мислим за бъдещото !!!


Тема Re: Ще има ли сбирка?нови [re: Mиpa M]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано05.11.05 08:48



Ами да ходим! в 7 довечера. Бохеми? или някъде другаде?


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: Хотел "Поп Богомил"нови [re: Яceн_]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано05.11.05 22:13



Яска,

Току що се прибирам в София и нещо не съм никак във форма. Дано поне хубаво да сте си изкарали в някое кръчме. Сподели, моля те после впечатленията от хотела, че към края на месеца ще ми трябват подобни услуги. Аз съм бил в няколко тук в столицата, но или не ми допадат или пък цената им за в случая не е привлекателна.

ПП. Спас поне случайно го засяках по улицата и успях да му махна от срещуположния ъгъл и тротоар, докато проведахме кратък разговор по мобилните телефони.

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Re: Хотел "Поп Богомил"нови [re: Yogi]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано07.11.05 09:12



За изкарването - хубаво беше. Без среща, но това не пречи да е било хубаво. Е, и среща имах, но за кратко...

Впечатления... Как да ти кажа? Смесени чувства, като цяло оценка около очакваното от мен. Хотелът си е дупка, макар и поддържана. Чисто, подредено, ремонтирано с лъскави материали, странно контрастиращи със старите, които не са подменени. Обзавеждането бе потискащо, кичозно и атмосферата като цяло неприятна. Като влязох в стаята смърдеше на някакъв ароматизатор, не се траеше. Тъкмо се изчисти тази миризма и замириса нещо от каналите на кенеф. Това лошите страни.

Хубавите - хотелът е на хубаво място, цените са поносими за джоба на нашего брата. 36 лв за стая без телевизор, за телевизор добавяш още пет. Чисто както казах, лъснато, свети. С хигиената проблеми няма. Персонала се старае, дори се престарава. Особено едната лелка на рецепцията - чак се лигавеше от старание и страх недай си боже да си тръгнеш с лоши чувства.

Като цяло - добре. В края на краищата виждали сме и далеч по-срашни неща. Въпреки че не останах много очарован бих спал там отново...

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: Хотел "Поп Богомил"нови [re: Яceн_]  
Автор thorn (Краси)
Публикувано07.11.05 15:41



за стая без ТВ е скъпо. да беше отишъл наистина в Искър, щеше да е по-добре.



Тема Re: Хотел "Поп Богомил"нови [re: thorn]  
Авторavibabo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 17:32



spored men nai-dobroto, koeto znam za sofia e hostel mostel na denkoglu. tam xodqt dosta 4ujdenci i e nqkade kum 15 euro. osven, 4e moje6 da zavurje6 zapoznanstvo s nqkoi 4ujdenec, bi trqbvalo da e i xubavo 6tom tolkova mnogo go predpo4itat. a v tiq 15 euro se vklu4va i zakuska.
sega vsa6tnost kato si mislq ne znam dali balgari xodqt tam ili e samo za 4ujdenci. ama vse xubavi ne6ta sam 4uvala za nego, a e i na 3 min ot vito6ka



Тема Re: Хотел "Поп Богомил"нови [re: Яceн_]  
Авторpopo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 20:03



Spodeli malko poveche za hotela, ima li si banq i WC i kak sa, kaza, che inache s higienata nqma problem, gledam otvan sgradata e dosta oliushtena



Тема Re: Хотел "Поп Богомил"нови [re: popo]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано11.07.06 11:27



Леле, че това беше преди година! Къде ме връщаш?

Да, стаите са със самостоятелен санитарен възел - с баня и тоалетна. Лъскаво и чисто, но това не отменя другото кофти усещане. Е разбира се лъскаво не за пет звезди, а за две, но е прилично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.