Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 15.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: До пребиваващите в Софиянови [re: Яceн_]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 00:03



Здравей,
Виж тук http://www.hotel-shipka.com - това е хотел Шипка /бившия военен хотел/. Мои познати отсядат в него и казват, че е приличен, но еденичната стая е 42 лв. За събота и неделя правят отстъпка от цените.



Тема Re: До пребиваващите в Софиянови [re: Яceн_]  
Автор refract (~)
Публикувано01.11.05 11:20





повечето от хостелите са на прилични цени за разлика от хотелите, а ако не те притеснява и броя на леглата в една стая тънканата е пълна



Тема Ясно!нови [re: Yassen]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано01.11.05 12:34



Задрасках го с три дебели черти!



Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Малко уточнения...нови [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано01.11.05 12:56



1. Вече от няколко човека получавам покани да им гостувам. За да няма обидени мисля твърдо да спя на хотел. Не мога да спя на три места едновремнно. А ако предпочета някой от тях току-виж другите почнали да ме гледат накриво.


Освен ако не направят съвещание на тема "Нощувката на Ясен" и евентуално не постигнат споразумение по въпроса. Тогава може да помисля.


2. По въпроса за някаква среща, някъде с някого... нямам нищо напротив. Вече съм си уредил една, нищо не пречи да си уредя още. Но като се умножат може да се получи проблем с организацията и синхронизацията. Така че най-добре е някой да бодне байрака някъде и да определи мястото. Във всеки случай няма да се меся в това, оставям инициативата в софиянци.

Телефонът ми е 0887253180 - за който се интересува. Предполагам, че цялата съботна вечер ще ми е свободна. Ако нещо излезе като ангажимент случайно, ще гледам да го откажа. Ако е възможно, разбира се.


3. Я още малко информация. Съобразно препоръките съм се спрял на няколко хотела, няма да се разсърдя, ако си кажете мнението за тях. Ако имате такова де...

1. х-л "Мадрид"
2. х-л "Люлин"
3. х-л "Поп Богомил"
4. Препоръчаха ми и х-л "Савина" в Горна Баня
5. "Славянска беседа"
6. Два хостела също си харесах, но като гледам хотелите, май ще се откажа от тях. Пък и по-далечко ми идват. И както изглежда, единична стая в тях излиза почти колкото в хотел. Не, че държа на единична де, но не мисля че си струва риска да деля стая с непознат, само и само да спестя някой лев.

На мен лично най ми отърва да съм в х-л "Поп Богомил" - най-близо е до мястото, където ми е ангажимента. Но х-л "Люлин" също е близо, а както виждам, горещо го препоръчвате.

Не съм вземал решение още, мисля утре да въртя телефоните. Така че си кажете мнението за въпросните хотели, може да ми помогнете да си спестя някой телефонен разговор.



Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Нощувката на Ясеннови [re: Яceн_]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано01.11.05 14:00



Аре бе, Ясене, що се правиш на ухапан! Никой няма да ти се разсърди. Ми тъпо е да се спи на хотел, няма с кого да раздуеш! На блондинката на рецепцията ли ще разправяш къде си бутнал последната лавина и от кого си смъкнал последната кожа?
Аз декларирам тържествено и се подписвам собственоклавиатурно, че хич няма да ти се сърдя, ако идеш да спиш у другиго и предлагам и другите да направят така. Пък ти сега ще си избереш един, следващия път за разнообразие друг - и така... Какво лошо има?



Тема Re: "Нощувката на Ясен"нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано01.11.05 15:23










Ще си помисля! Най-тържествено обещавам!

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: Нощувката на Ясеннови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Mиpa M (несериозна)
Публикувано01.11.05 17:08



Яааа, това за последната кожа ме заинтригува!
Не че няма да изслушам с интерес и за лавината, ама за кожата звучи по-иначе.

А за да могат да го чуят всички, бързо предлагайте час и кръчма! Ясен като все се измъква от планинските клубни сбирки, сега и от кръчмарските ли да го оставим да се измъкне?
На блондинката от рецепцията да си и разправя истории отделно.


Wish you were here...


Тема Re: До пребиваващите в Софиянови [re: Яceн_]  
Автор Typиcт ()
Публикувано01.11.05 21:21



Здравей Ясене,

Ако не спреш на нещо по-луксозно, пробвай в базата на БТС - в София има една тур. спалня - "Юбилейна". Телефонът би трябвало да го имаш:-)

Краси:-)



Тема Re: "Нощувката на Ясен"нови [re: Яceн_]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано01.11.05 21:34



няма какво да му мислиш!!! избираш някой от клуба, пък другите на кръчмата. А тя е ясна - в събота вечер от 7-8-9 часа, в ...
Моето предложение е Стария воин в центъра (за нея се сещам в момента). Ако някой му хрумне по-хубаво място - с удоволствие ще го чуя!


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: До пребиваващите в Софиянови [re: Яceн_]  
Автор Vodopad (от сълзи)
Публикувано02.11.05 11:54



Здрасти!
Ако не държиш да си точно на центъра ти предлагам хотел Симона
намира се на кръстовището на Люлин и околовръстен път -
20 лв. на стая- с парно и то много добро, самостоятелна баня, кабелна телевизия

Сърцето няма слуги то само си сервира вино и отрова



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.