Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 04.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Яка палатканови [re: ves]  
Авторmonk (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 16:40



В Метро, има и по 35 лв., двуместна палатка, с един вход, отвор за проветрение, поетиленово дъно, произход Китай, нищо чудно че цената е такава.



Тема Re: Яка палатканови [re: monk]  
Автор hairlia (непознат )
Публикувано12.12.06 22:44



Преди 10-на години си взех подобна за 60лв. Ползвам я за по седмица на година и то през лятото. Тежи 1,9кг, малка е за двама, но спасява положението. Като по новичка ме е валял як дъжд и не съм се мокрил изобщо. Една рейка ми се сцепи малко, но я вързах с тиксо и още ме кара, но трябва да се има предвид че си избирам място на завет. В интерес на истината съм виждал и същите палатки от Метро (~20лв) със счупена пластмассова част - тази, която е закрепена за пода на палатката и в която влиза една от рейките; не знам все пак как е счупена, дали от вятър или от невнимание.
До нови срещи по баирите



Редактирано от hairlia на 12.12.06 22:49.



Тема Re: Яка палатканови [re: DVD]  
Авторkukubau (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 12:07



NAI-IAKATA, NAI-LEKATA i Moje bi NAI-SKAPATA, dvusloina palatka N1 za men na pazara e SALEWA Zodiac II. Ne sym razo4arovan, ima si i ekstri.

Priaten den





Тема Re: Яка палатканови [re: DVD]  
АвторZonex (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 13:42



vij tezi. modelite sa na Coleman i Ozark Trail i sa mn dobri

http://www.palatki2.hit.bg



Тема Re: Яка палатканови [re: 4iro]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано11.04.08 16:52



Имам Camp, модел Siswa II. Води се 2+1, т.е. за 2-ма човека+още 1 ако се посгъчкат.
спал съм предимно лятото, и по-рядко пролетта и есента.
Според мен е чудесна трисезонна палатка. Купих я за 212 лв. от един магазин в Лозенец, в уличките срещу басейн Спартак, ама не му знам името.


Да живей, живей труда...

Тема Re: Яка палатканови [re: DVD]  
Авторstt (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 22:23



Виж тази http://www.cham3s.com/uk/earlight-2p,4120,p.html




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.