Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 15.06.24 
Градове
   >> Трявна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос за механа "При Майстора"нови  
АвторiMishev (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 11:38



здр,

Въпросът ми е някой знае ли случайно телефона на тази механа или на самия майстор още по-добре?



Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: iMishev]  
Автор Mio (непознат )
Публикувано15.12.05 14:57



Телефона на ресторант "При майстора" е 32-40 с тел.код за Трявна 0677



Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: Mio]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано19.12.05 16:07



Много добра механа, наистина! Шопската им салата е номер едно!

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: iMishev]  
Автор Фpoдo (от графството)
Публикувано12.05.06 13:57



Да, майстора е голям Майстор!
Даже и омлет да си поръчаш, пак е нещо невероятно. Евала!



Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: Фpoдo]  
АвторДaниeлa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 09:18



Той и затова е Майстор. Най-простите неща при него са страхотни. Купих си книгата му с рецепти, ще се пробвам да готвя като него



Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: iMishev]  
Авторнecъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 09:21



"При Майстора" е най-смешното заведение (ако може да се каже заведение).Не може да вкарваш хората в някакво мазе което не е претърпяло ремонт от 10 години насам.Всичките му ястия са набухани с чесън и мазнина.Най-много да си докарате стомашно-чревни разтройства от кухниата на тоя некадърник.Няма си и бегла представа от хубава кухня тоя дебел кретен.Цените са като на скъпо заведение в Бургас или Арбанаси - а порциите са мизерни като в приют за бедни.Порция пържени картофи съдържа точно 10 картофчета - мизерия голяма.В никакъв случай не му давайте да ви сготви нещо импровизирано - голяма грешка.Аз го направих и цяла вечер и целия следващ ден корема ме скъса а по принцип нямам проблеми.Ако можех да затворя тази пародийна помийна яма ниамаше да ми мигне окото.



Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: нecъrлaceн]  
АвторИ Aз тaka (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 23:09



съм несъгласен ,този дебелак нарочен за "МАЙСТОР" идва при тебе, сяда почва да ти опитва от ястието и да ти се кефи колко е вкусно ебати ужаса и да ти се мазни /вкусно ли е хубаво ли е ко 6е каиш а???/ идеше ми да му кажа "не гадно е и скъпо " да му повърна в чиниятя и да си ходя без да плащам





Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: И Aз тaka]  
Авторevvaa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 22:51



tezi koito sa o4arovani ot tova zavedenie ne znaq kade po princip otsqdat ,no tova e jalka parodiq na xybaxo zavedenie.ne moje da sa ti nakasani pokrivkite da te obslyjva cevilno momi4e i da se darji s reb vse edno te poznava ot dalgi godini i t.n.Trqvna e grada koito nai-mnogo xaresvam a samata az sam ot Varna i rabotq v sverata na tyrizma i sam na mnenie 4e v Trqvn nqma kadri za tyrizam .Mnogo sa mili xorata ,iskat da ti dostavqt ydobstva i ydovolstvie no te prosto ne znaqt kak .За мен те са на светлинни години от туризма такъв какъвто го познаваме ние от Варна



Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора"нови [re: evvaa]  
АвторMjolnir (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 11:17



да и точно в това е чара му
ако имаше дори и милимунда от "варненския" ви туризъм нямаше да има толкова туристи които да ходят там
защото варненци са непоправими селяни и простакели - сори за откровението



Тема Re: Въпрос за механа "При Майстора" [re: Mjolnir]  
Авторdarkie (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 13:19



iskam da kaja na taq drisla,koqto uj e ot ''varna''i razbira ot turizm ,4e nikak ne q slu6a glavata i 4e mai mai ot ni6to ne razbira ami samo ot prikazki:))))i ako q vkara6 v edna kuhnq da ti sgotvi ne6to qvno ni6to nqma da moje :)))))ami to taka nekadurnicite s golemi usta sa ot varna:)))))))))))))))))))))))))))))))))))a 6to se otnasq za kuhnqta na maistora moga da kaja 4e na mene mnogo mi haresva i su6to taka i otno6enieto s koeto te posre6ta ,priema te kato svoi gost i priqtel.mnogo e gotin!!!!!!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.