Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 27.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: zenithmaster]  
Автор DyadOmraz (член)
Публикувано20.11.14 20:02



Това, че съм ти неприятен, не би трябвало да ти пречи да мислиш. Негър, просто означава "черен". Смениха го с black. И кво - пак означава черен.Смениха го с афро-американец, което освен, че е пълнана тъпня, защото трето поколение французин от сенегалски произход, живеещ в Щатите също ли е афро-американец, пак служи за идентифициране на лице с черен цвят на кожата и за нищо друго.

А трябва ли да има афро-бразилец, афро-швейцарец, афро-българин? Само пълен дебил може да измисли такава идиотия, а този пък, койт защитава тази постановка, сам да се сеща какъв е, ако има достатъчно интелект, разбира се.

Въпросът избщо не е в това с каква дума ще отличаваш европеидната раса от негроидната, от азиатсктата и т.н., а с каква цел ги отличаваш и какво е отношението ти към тях.

Дали ще нарека циганина циганин, мангал, брикет, ром или квото се сетиш там, щом ми се е наложило да го отлича по някакъв начин, а не го наричам просто господин Стефанов (много обичат това име мангалите), няма никакво значение.

Мнението ми за теб като що-годе разумен човек тотално пропадна. Слагам те у лево.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Angry Overlander]  
Автор DyadOmraz (член)
Публикувано20.11.14 20:08



За мен са доказали, че в мнозинството си, примерно 80%, са изключително глупави.

А иначе те не са нация и никога няма да бъдат. Те са пълен сбиротък и такива ще си останат. Да приемем политически коректната форма "група".

И да, немците в огромното си мнозинство са нацисти, независимо на какви се правят, след като руснаците им наритаха задниците. Две секунди наблюдение на поведението на Хитлер е достатъчно за всеки средно интелигентен човек да разбере що за същество е. Единствената причина поне 90% от немците да го последват, избивайки милиони хора дори не като животни, а като мухи и подлагайки себе си и семействата си на смъртен риск, е дълбоко вроденият им надделяващ над всичко нацизъм.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: irkam]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано20.11.14 22:50



Боже мили, тъкмо се чудех какво пък такова може да има в Пипи, че да се налага да я коригират.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Brezichka]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано09.11.16 14:26



Знам, че е много стара темата, ама да си кажа - не е необходима специална клавиатура за писане на китайски език! Китайците си нямат азбука, и един от най-добрите начини е писане на (чрез?) срички. Като добавиш повече думи/срички, Windows/Mac OS (или каквото там се ползва, може и Линукс) намалява възможните избори. И с мишката си избираш кое точно искаш да напишеш.




Редактирано от Naki на 09.11.16 14:29.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: DyadOmraz]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано09.11.16 14:28



Не схващам само защо напоследък и руснаците се плъзгат по тая кална пързалка. След много дебати дали да бъде напълно забранен "Ну погоди!", доколкото знам, в момента има само възрастово ограничение до 12 години, щото проповядвал насилие.

МАни го насилието - Вълкът има наглостта да пуши, че и на публични места!

Не може така, на какво прилича това!? Явно промотиране на цигарите, което е опасно и вредно.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.