Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 26.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Rasheda]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано18.11.14 20:03



Прати го където щеш! А това дето си ме защитила, мерси от такава защита. Да съм те упълномощавал да ме защитаваш?

Или няма не искам, няма недей!

ПП Погледнах как си ме защитила. Моля те, не го прави повече! Мисля, че съм показал, че сам се оправям с личните си въпроси, включително и по този случай. Ако бях преценил, че е необходимо, лично щях да проведа съответния разговор с госпожата.

Това, което си направила е, че си ме изкарала пълен мухльо и селска клюкарка - на нея казвам само: "Благодара за информацията" и после тичам да рева по форумите.

Баща ми казваше: "Не се пази от лош човек! Пази се от прост човек! Това, което простият може да ти направи и най-лошият няма да ти направи".

Редактирано от stodorova@abv.bg-215032 на 18.11.14 20:16.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор Rasheda (rightly guided)
Публикувано18.11.14 20:10



Или няма не искам, няма недей!

Ъхъ, наборе! Виждам, че те кефи песничката на комшията ми от Плевен:





Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Rasheda]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано18.11.14 20:17



Върни се пак на мнениет оми да видиш колко ме кефи - редактирах го.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор Rasheda (rightly guided)
Публикувано18.11.14 20:22



Иииий, ся, аз се грижа за теб, бе, наборе ... я по-весело, запей си "Едно ферари с цвят червен, едно за теб, едно за теб..."


и си пийно едно за наш'то здраве - общо взето наш'то [got mi e:



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Rasheda]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано18.11.14 20:30



Честно казано, боли ме цура, че си правиш актив като разнасяш писанията ми по разните ти явочни квартири.

А и като поразгледах - един дол дренки, изпаднали от класацията ревльовци. Ревете си, щом ви влече.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Rasheda]  
Автор zenithmaster (член)
Публикувано18.11.14 20:55



Дядо ти е повлиял лошо. Веднага скачаш с обидите. Туй вече не е форум, а виртуален боксов ринг. Пожелавам ви весело оплюване. Сбогом...



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано18.11.14 21:32



Преводач е гъвкава професия и иска и способност да се пласираш на пазара.Така е. Не зная дали има нещо повече, което бих могла да направя. Агенциите, с които работя, не са се оплакали от мен. Никога не закъснявам със сроковете, никога не са ми връщали превод. Струва ми се, че още от едно време вузовете са набълвали огромно количество русисти, а обемът преводи на количеството преводачи с руски е по-малко. Ти имаш ли реален поглед върху това какво е количеството преводи с моя език. Аз съм вече на този пазар доста години. Сигурна съм, че няколкото агенции, с които работя, първо на мен звънят. Аз самата съм отсяла някои некоректни агенции и работя с тези, които ме устройват. Това е. Сигурно има още какво да се направи по въпроса с осигуряване на поръчки, може би аз не мога да се сетя.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Brezichka]  
Автор irkam ()
Публикувано18.11.14 21:47



И с литературата е така. Не че не се издават преводни книги от руски, но са доста по-малко. А ми е голям мерак.




http://irinamanusheva.url.bg/


Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: irkam]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано18.11.14 21:49



Наскоро прочетох една книжка на български език от руска авторка. През цялото време се усещах как ме е яд, че не съм я превела аз, защото това би било да пишеш и да пееш. Хем ми беше интересна самата книжка, хем никакви сложнотии нямаше в нея.



Тема Re: Вълшебните хапчетанови [re: Rasheda]  
Автор одврат ()
Публикувано18.11.14 23:15



Иглика я зачерквам от списъка на познатите си.
Сбогом и с този никнейм на клуба с присядащите вълшебни хапчета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.