Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 26.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Пробните преводинови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано17.11.14 12:16



Всъщност въпросът ми е само един:

Защо възрастни хора, с опит в бизнеса и предполагаемо интелигентни не могат да кажат едно просто: "Вашето предложение на ме интересува", на което имат пълно законно и морално право, а се правят на идиоти, мъчейки се да се измъкнат от ситуация, в която сами са се напъхали?



Тема Re: Пробните преводинови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор Rasheda (rightly guided)
Публикувано17.11.14 13:51



Защо възрастни хора, с опит в бизнеса и предполагаемо интелигентни не могат да кажат едно просто: "Вашето предложение на ме интересува", на което имат пълно законно и морално право, а се правят на идиоти, мъчейки се да се измъкнат от ситуация, в която сами са се напъхали?


Не се правят ...



Виж колко неграмотно пишат:

"С изключение на държави с който Република България има правна помощ.


СРОКОВЕ:

Сроковете зависят от вида на документите и министерствата през които трябва да минат. Образувателните (дипломи, уверения и др.) както и съдебни и нотариални документи се бавят повече. За по–подробна информация обадете се в офиса.
"
Източник:

Уважаеми клиенти , може да разчитате на нас- ние сме „КОРЕКТ-М”

Източник:

pursuant to valid contract
We work in cooperation in 20 similar companies in the country.
Източник:

The translations are made by qualified translators and interpreters
authorized to provide translations by the Ministry of Internal Affairs.
Източник:


Ако искаш, можеш да редактираш горните текстове и да им ги изпратиш по имейла. Да видим какво ще кажат.



Тема Re: Пробните преводинови [re: Rasheda]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано17.11.14 13:56



Дааа, бе! Да си ги редактират с помощта на хора от базата на МнВР.



Тема Re: Пробните преводинови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор Rasheda (rightly guided)
Публикувано17.11.14 14:33



Дааа, бе! Да си ги редактират с помощта на хора от базата на МнВР.


Прав си, но те не знаят, че са допуснали 13 грешки в текст от няколко реда. Първо трябва да им се каже.



Към всички форумци - има ли желаещи да кажат на "Корект - М" за грешките на сайта им? Вариант за най-страстните - направо да им ги редактират? Вариант за най-смелите - да поискат заплащане за редакцията?



Тема Re: Пробните преводинови [re: Brezichka]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано17.11.14 14:54



Не мисля, че имаме основание да завиждаме на инженери от провинциален ВУЗ. Все пак, не е единственият инженер тук. Останалите просто не парадираме с това.



Тема Re: Пробните преводинови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано17.11.14 14:56



Е, да си се родила мъж и да си случила на моята жена. Всичко, за което говориш, плюс още много неща. Ма така си е то - "роди ме мамо с късмет..."

ОТВРАТИТЕЛНО!!!


Гнусен намек във форум, в който повечето от участниците и четящите са жени.



Тема Re: Пробните преводинови [re: Malinali1]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано17.11.14 15:07



И кое точно е отвратителнио? Че съм имал късмета да срещна най-читавата жена, и още по-големия късмет тя да ме предпочете пред други, и най-големия късмет - да имаме прекрасно семейство вече 32 години?

Що твоичкият да не е някой мухльо или пък да ти отупва праха през седмица? А може би си останала последна на сергията и още чакаш принца на бял кон? Ми а дано дойде! Ти заслужаваш!





Тема Re: Пробните преводинови [re: Malinali1]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано17.11.14 15:09



Не така, дядо!

Редактирано от Brezichka на 17.11.14 18:14.



Тема Re: Пробните преводинови [re: stodorova@abv.bg-215]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано17.11.14 16:18



Не бери грижи за моичкия.

Не е в стила ми да споделям битовизми в нета, но след като мога да си позволя 15-часов работен ден, значи съм се погрижила за това.



Тема Re: Пробните преводинови [re: Malinali1]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (член)
Публикувано17.11.14 16:22



15 часа!!! Значи съм познал, че е мухльо. Моята женичка не работи откакто роди сина преди 28 години.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.