Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 11.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Търсим преводачнови [re: Rasheda]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано11.11.14 21:20



Рашеда,
не помниш ли, че ти даде една мостра?





Тема Re: Търсим преводачнови [re: Rasheda]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (минаващ)
Публикувано11.11.14 21:24



Ти като самоотвержен защитник на правото и правата, пунктуална до последната запетайка в закона, корифей в преводаческата юрисдикция, би трябвало да си наясно, че няма как да публикувам чужди документи само за да докажа на тебе, о премъдра сред мъдрите, че наистина превеждам.

Мога да ти пусна само личното си резюме на хонорарите ми. Надявам се няма да ме заподозреш в изфабрикуване на въпросния файл само за твое удоволствие.





Тема Голямо заЕбавление падна...нови [re: info@eunicata.com]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано12.11.14 11:47



Вече се убедих, че някои хора тук имат натрапчиви идеи и зацикляне в определени теми. Стига да не става въпрос за нещо по-сериозно.



Препоръка - червено вино и пържола. Ако не става - ще трябва да се мине на успокоителни.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Голямо заЕбавление падна...нови [re: Black Wolf]  
Автор stodorova@abv.bg-215032 (минаващ)
Публикувано12.11.14 12:08



Аз съм на хапчета, щото така и се не научих да пия. Ма хич.

А вчера хапнах една прекрасна пържола. Не щото само вчера съм ял пържола, аз без месце не мога, ама има едно... бе не е ресторант, не е закусвалня, нещо средно, дет оправят най-прекрасните пържоли, които съм ял някога и понеже е малко далечко за пеш, пък аз съм марзелив, не ходя често.

Та така.





Тема Re: Търсим преводачнови [re: Brezichka]  
Автор info@eunicata.com (непознат )
Публикувано14.11.14 10:29



Обявата е актуална до 20.11. След това ще изберем човек. Моля да заключите тази тема вече, защото се пишат неща без никаква връзка. Определено е неприятно да ни обвиняват в раздаване на страници и други непрофесионални схеми. Сериозните хора се свързаха с нас и ни пратиха тестовия превод.
Приятен ден на всички.



Тема Re: Търсим преводачнови [re: Rasheda]  
Автор info@eunicata.com (непознат )
Публикувано14.11.14 10:36



По повод читанка - там заключиха обявата по неясни причини - след като дори не сме писали за финансовата страна, а само споменахме че не плащаме тестовия превод, което е естествено. Намери се някой да ни обвини в измама и там, а друг да заключи темата. Явно има много натрупано напрежение в тези среди, но разбира се ние сме коректни и не желаем да ни асоциират с лоши практики. Благодарим на всички, които се свързаха с нас и са също коректни.



Тема Re: Търсим преводачнови [re: info@eunicata.com]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано14.11.14 15:37



Не се ядосвайте, така е по форумите. Хора има всякакви. Прехвърлят някакъв свой предишен лош опит върху вас. Не сте дали никакъв повод да ви смятат за мошеници. Напротив, ще се радвам, ако с помощта на този клуб откриете своя преводач.



Тема Re: Търсим преводачнови [re: Brezichka]  
Автор info@eunicata.com (непознат )
Публикувано17.11.14 13:12



Благодарим, ние също се надяваме. Писаха ни доста свестни хора, някои от които си личи че имат опит и умения за работа с текстове. Някои не са разбрали и ни пишат за други езици, но това също може да е от полза в бъдеще.



Тема Re: Търсим преводачнови [re: info@eunicata.com]  
Автор Издателство Еуниката (непознат )
Публикувано03.12.14 01:29



Вече имаме кратък списък с преводачи, от които да изберем с кого да работим. Ще уведомим всички кандидатствали, когато изберем конкретни хора. Интересно беше , че получихме над 30 кандидатури, като двама бъркаха езика за превод, 7-8 се справят добре, а от всички кандидати 3-4 пъти повече са дамите. Решихме да споделим, ако ви е интересна статистиката.



Тема Re: Търсим преводачнови [re: Издателство Еуниката]  
Автор DyadOmraz (член)
Публикувано03.12.14 08:14



На мен лично ми е интересно единствено лицето Велизар Владовски, къде се намира в тази статистика. Надявам се не между дамите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.