Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 29.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема .......  
Автор Liya ()
Публикувано30.10.12 00:50



Еееееее, толкова пък ви попречи дядо?!?!


**** Рашеда не ви попречи, нали???
Берьозка, изтрий ми вицовете и игрите, и тази тема - сърдита съм...

Редактирано от Brezichka на 30.10.12 15:37.



Тема Re: ....... [re: Liya]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.10.12 02:11



Всяка история има предистория.
Тук съм слечайно



Тема Re: ....... [re: Liya]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.10.12 11:30



Дядо ме помоли настойчиво да изтрия темите му. Аз не бих ги изтрила. И му го написах. Не искам да се превръща клуба в някаква детска градина. Това ми се вижда малко детинско - напишеш нещо, после искаш да го трият... И аз все не мога да угодя на всички: като трия - лошо, като не трия - пак лошо. И какво да правя???



Тема Re: ....... [re: Brezichka]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано30.10.12 11:54



Абе, според мен точно тези теми нямаха място точно в този клуб. Тук се намираме в категория "Професионални". Някъде другаде, не съм изчела целия Дир, сигурно има нещо като Говорилня, Лафове, Вицове, Разговори за нещата от живота или подобен клуб. Нека такива закачки да бъдат там, а тук да се обсъждат професионални теми.

http://cioccolatascorner.blogspot.com/


Тема Re: ....... [re: Brezichka]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано30.10.12 12:24



Виждам, че си влизала в клуба, но не си изтрила двете теми свързани непосредствено с мен. Моля те още веднъж да го направиш.

Присъствието ми е нежелано в клуба и поисках да се оттегля, като тихо и кротко почистя доколкото е възможно следите от него.

Учуден съм, че и ти като повечето хора в клубовете, оценяваш това единствено възможно за човек с достойнство действие като игра на детска градина.

Отдавна не ме учудва, че хора като Чавдарче (която каза, че се оттегля за поне месец, но се появи тутакси, щом около мен се завъртя възможност за интрижка) виреят във всички клубове, а при мен дори оттеглянето трябва да бъде оплюто, но за теб имах по-различно мнение. Жалко!

ПП Писах ти тук, а не на бележка, за да обърнеш внимание на молбата ми, с което и изтриването на настоящото ми мнение да приключим въпроса.



Тема Re: ....... [re: Brezichka]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано30.10.12 12:30



"И аз все не мога да угодя на всички: като трия - лошо, като не трия - пак лошо. И какво да правя???"

Мисия невъзможна е да угодиш на всеки.



Извинявам се, че с дядо малко пооспамихме клуба, но щом той лично е помолил темата да бъде изтрита, да не го правим световен проблем сега.



Тема Re: ....... [re: дядo]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано30.10.12 12:41



Дишайте дълбоко, докато не отмине пълнолунието

, от утре всичко ще е "6".



Тема Re: ....... [re: дядo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.10.12 15:34



Темата за езика няма да я изтрия, защото не мисля, че има за какво да я трия. Все пак е за езика. Темата на Рашеда ще я махна, щом настояваш.
Не знам защо трябва да използваш думи като "оплюване". Не те оплювам, казвам това, което мисля. Аз бих оставила темите, но явно повечето клубари смятат, че не трябва. Така да бъде!



Тема Ще изтрия тази тема [re: Liya]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.10.12 15:37



малко по-късно.



Тема Re: ....... [re: Brezichka]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано30.10.12 15:58



Моля те махни и тази за езика.

Не защото е "неподходяща". Аз лично не смятам нито едно от мненията или темите си неподходящи. Не искам хората тук да виждат ника ми дори и когато не са отворили тема.

Благодаря!

ПП Мнението ти за постъпката ми си е твое и имаш право на него. Аз пък имам право да се чувствам обиден (оплют) от такова мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.