Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 24.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Против - За социалните мрежинови  
Автор yog (In GOD we trust)
Публикувано18.04.10 13:55



Здравейте,

Ще разлая ли кучетата, ако заявя, че съм твърдо против разни т.н. социални мрежи като Сурат тефтер, Твиттер и хиляди други.

Та това са си чиста проба инфо центрове за разни шпиони или желаещи да знаят всичко за тебе..

А уж личните ми данни били неприкосновени
ха ха
Че първата работа на провайдера бе да ми иска личната карта, която пресне!!
Или във банката?



Боже, пази БЪЛГАРИЯ!

Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: yog]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано18.04.10 20:19



Еееее, драгий ми Йог, имат си и предимства социалните мрежи.


Комуникацията е много по-бърза и лесна. За срещата на випуска се издирихме за 1 седмица по цял свят. Въпрос на личен избор е дали да се регистрираш или не, не всички данни са задължителни за въвеждане. Когато отидеш да си купуваш СИМ-карта също ти вземат копие от докИмента за самоличност и ти искат куп данни. Само не ми казвай, и че си против мобилните телефони.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: neverojatna]  
Автор yog (In GOD we trust)
Публикувано18.04.10 21:03



Скъпа Невероятна Вещице,

срещу желязната женска логика какво струва някакъв си нищожен йог.
Nur zero.

Но бих желал и други колежки(и) да вземат отношение по въпроса (купешко казано)..

Все пак ТИ си полу-чужденка, нали?
А ние тук сме до гърло във блатото..

ха ха



(Лили ме е научила да не споря с Еви. Винаги съм нас-ан.)

Боже, пази БЪЛГАРИЯ!

Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: yog]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано18.04.10 21:17



Е, айде ся, в блатото... Вярно е, че много неща трябва да се подобрят, но и в Европата не е толкова перфектно, колкото много хора си мислят.


Аз където и да съм, си оставам българка, не започвам да говоря акцентно български след няколко месеца престой в чужбина
И да знаеш, правилно те е научила твоята Лили, да я поздравиш от мен.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: yog]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано18.04.10 21:20



И аз мисля като Невероятна, че най-голямото предимство на социалните мрежи е възможността да контактуваш с хора от цял свят, включително с такива, с които отдавна си прекъснал връзката. Пък и има непрекъснато "ъпдейти" на статуса и не е нужно да се пишат дори мейли, много по-бърза и непосредствена става връзката. А иначе не си длъжен да даваш повече информация от тази, която сам пожелаеш. И можеш да си направиш настройките така, че да не ти излизат боклуци (ферми, домашни любимци, ресторанти и т.н.). То е ясно, че светът се смалява все повече с тези комуникации и всякакви мрежи, ама това си има и предимствата.

А и професионални контакти могат да се завържат, има най-различни групи и т.н.

http://www.save-darina.org


Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: Sol y Sombra]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано18.04.10 21:34



Сега драгият Йог ще заподозре заговор срещу него.





Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: yog]  
Автор Maлkaтa cekиpa (гадно копеле)
Публикувано18.04.10 23:09



Ама дорогой Йог, спомнете си колко хубаво беше едно време да се знае всичко за всеки където трябва. Как животът беше някак си по-ясен, по-определен, по-ограничен... И както се вика, нет человека, нет проблема.

Не тъгувате ли вий за туй време, аджеба?
Сега ше ти изтъкна ползата от тези мрежи, профили и прочие. Миналата седмица един познат издател почва да ми плаче на рамото, че не може да си намери свестен редактор. И аз се сещам за една редакторка, дето ме редактираше преди 10-ина години. Беше ужасна. Драскаше с червен химикал, караше се и щипеше. И хоп, къде да потърся? При чичко Гугъл естествено. А тя жената с една такава фамилия... от бананна по-бананна. Обаче пускам аз името ... ...-ова + редактор и какво? Имейл, телефон, снимки... фейсбук, мейсбук. Само че издателят се отказа да я търси, защото се уплаши, като му казах, че не само драска и се кара, ами и щипе.
И така хора, регистрирайте се в нета, слаагайте снимки, пълнете с информация.
А найти маленького топора в Интернете... нееееельзяяяяяяяя
Сега ще пусна едно търсене за товарищ йог да видим какво ще излезе.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: yog]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано19.04.10 11:33



Харе ом!

Че койе луд да си дава истинските данни? Не посочвам нито името си, ното реалната си рождена дата, нито каквото и да е друго релно сведение за мен.
Който ме познава - знае кой съм. Иначе по форумите знаят кой пък е Черния вълк.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: Maлkaтa cekиpa]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано19.04.10 21:49



С това са полезни, обаче мисля, че снимка и име стигат, пък който ще, да ме търси после. Аз съм тъй неповторима, че няма как да ме сбъркат


Не съм съгласна много със Sol - както казах някъде, Ленчето от детската градина и Мимето от начаното училище няма да ги позная на улицата, нямам контакт с хора като тях от 8 до 12 години... грешка, 12-16 години, а ще ги добавям като приятели някъде, защото някога съм ги познавала? Някак твърде 1984-ско ми звучи (не съм чела книгата все още )
Ако искам да се изфукам с годеж, сватба и бебе, както и да рекламирам "Братя и сестри"-те си, фейсбук определено не е мястото, нито там са хората.

Редактирано от onnellinen на 19.04.10 21:50.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: onnellinen]  
Автор yog (In GOD we trust)
Публикувано20.04.10 01:03



Аааа, 1984 трябва да се прочете..

Невероятна Вещице:
Ха ха заговор?
Nein, Sehr Liebe N..

Секирке, какво излезе за мене в Сурат Тефтер?

Черен Вълк- Нещо да ти говори името Оро?
Золь БГ строчится по моему серце.
Дали си чел Тил Уйленшпигел..


За една добра душа (тя си знае) - Отново извинявай, не желаех да те обидя.

Не съм такъв човек..

Поклон и усмивка..



Майната им на социалните мрежи..
От баба знам, че ако много те канят за нещо, не ще да е хубаво.
Аз и Buzz на Гмейла го дялнах..

Боже, пази БЪЛГАРИЯ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.