Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 28.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: yog]  
Автор Maлkaтa cekиpa (гадно копеле)
Публикувано20.04.10 02:20



Хъм, информацията за теб е сравнително малко. Явно добре замиташ следите си. Но ето, една снимка все пак излезе. Само лицето не се вижда много ясно, но съм сигурен, че си ти.


http://cmex.km.ua/fotopricol/casus/casus0.jpg



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: onnellinen]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано20.04.10 08:51



Никой не те кара насила да приемаш всички "рикуести"

А и дори да приемеш и после да си промениш решението, просто си редуцираш "листата" и толкова, аз го направих, други го направиха, нищо особено. Никой не може да ти се сърди за това Пък ако ти се сърдят - техен проблем А и снимки никой не те тика насила да пускаш. Изобщо, ти си контролната инстанция и ти си решаваш какво и колко слагаш във ФБ и във всякакви мрежи. За мен това е просто отличен начин за контакт с доста хора, с които иначе е трудно да поддържам връзка. А и все още, близо 3 години след първоначалната ми регистрация, ми е забавно. Като ми омръзне, ще спра да влизам или направо ще си изтрия регистрацията и толкоз.

http://www.save-darina.org


Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: yog]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано20.04.10 09:01



Золь БГ строчится по моему серце.
Дали си чел Тил Уйленшпигел..


Йог, на мен ли говориш? Ако да, не съм Золь, няма "з" в този ник, чете се Сол и Сомбра, от испански е и означава Слънце и сянка.

И за пореден път, женско съм

Мислех, че си личи по начина на изразяване.

Ако не говориш на мен, извинявам се

http://www.save-darina.org

Редактирано от Sol y Sombra на 20.04.10 09:02.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: Sol y Sombra]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано20.04.10 11:24



Относно изтриване на регистрация във фейса - може ли да стане ? Никъде не виждам опция изтриване на профил или регистрация и съм чела, че някои имат големи проблеми с това.
Иначе аз съм с абсолютно фалшиво "истинско" име

, не съм дала никакви лични данни. Но и това създава неудобства - ако всички слагахме фалшиви имена никой никого няма да намери. Пълни и правдиви данни дава този, който иска да бъде намерен.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: вeceлyшka]  
Автор zenithmaster (новак)
Публикувано20.04.10 11:42



Според този епизод на Саут парк няма начин за изтриване на профил

- освен двубой до смърт.



Редактирано от zenithmaster на 20.04.10 11:44.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: вeceлyшka]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано20.04.10 11:48



Ами, току-що влязох да видя и намерих веднага, само че при мен менютата са на испански, така че ще ги дам така, както ми излизат, но не вярвам да не си ги намериш и при теб

Значи, горе най-вдясно при мен пише Cuenta, на англ. сигурно е Account. Там се влиза в ConfiguraciOn de la cuenta (конфигурация/настройки) и после се избира Desactivar la cuenta (деактивиране). Е, не съм пробвала дали наистина действа Ама сигурно.

http://www.save-darina.org

Редактирано от Sol y Sombra на 20.04.10 11:50.



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: Sol y Sombra]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано20.04.10 12:02



Ама я пробвай след изтриването на акаунта да се логнеш. Влизаш си без проблеми, а на мейла ти пращат "добре дошъл отново в редиците ни".



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: onnellinen]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано20.04.10 12:04



Ама междувременно, ако не се логнеш пак, сигурно няма да си откриваем?

Не знам, за момента не държа да се изтривам

http://www.save-darina.org


Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: Sol y Sombra]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано20.04.10 13:36



Мисълта ми беше, че няма излизане оттам. А дали ще ме открият, все едно :) Както ти (май) каза, мога да избирам кого да добавям :)



Тема Re: Против - За социалните мрежинови [re: onnellinen]  
Автор zenithmaster (новак)
Публикувано20.04.10 14:19



За мен именно това е проблемът. Случвало се е някои хора да намират снимките си онлайн дори и след като са изтрили профила си. Спомням си, че някъде (май в Австралия) се водеше дело по този въпрос след уволнението на работник заради качването на "неприлични" снимки от парти. Както казва Stan Marsh: "I won't get sucked into Facebook!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.