Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 07.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема има ли полза  
Автор Пpeпaтилaнka (камикадзе)
Публикувано27.02.09 13:21



от регистрация в преводачески сайтове тип ПРОЗ, под полза разбирам осъществяване на контакт с цел възлагане на поръчки, а не обаждане на измамници, тема, по която тук се писа доста





Тема Re: има ли ползанови [re: Пpeпaтилaнka]  
Автор violet_moon1 (непознат )
Публикувано27.02.09 17:21



проз е много хубав сайт, според мен най-хубавия, не че съм регистрирана на сто места

а полза има там, ако си платен член, аз си платих мембършип-а сравнително скоро и доста редовно получавам запитвания, освен обявите за конкретни проекти; колко от тях ще се осъществят е божа работа, трябва да имаш време да си направиш хубав профил, да отговаряш на запитванията и т.н., абе трябва време, както и трябва да си онлайн постоянно

но там има много хубави хора, аз го намирам за много полезно и уютно място



Тема Re: има ли ползанови [re: Пpeпaтилaнka]  
Автор ckипaджиятa (новак)
Публикувано27.02.09 17:23



Членувам в прози от години и съм получавал много задания чрез сайта -- последното вчера, за 75 лири. От тях, едно така и остана неплатено поради нелепости (вече не пипам индийски възложители!), а с друго стана недоразумение и го свърших, след което възложителят взе да твърди, че не бил ми го задал, а само бил искал оферта (вече не приемам поръчки под пет стр. или 1500 думи!). Общо-взето слаба работа откъм постоянни, повтарящи се задания, ама пък с годините по груба сметка трябва съм спечелил над 2-3000 лв оттам. В други сайтове не членувам, но прози ми се види и най-забавен поради спортния елемент с тия въпроси и отговори...



Тема Re: има ли ползанови [re: Пpeпaтилaнka]  
Автор i__n__a ()
Публикувано27.02.09 17:31



Полза има. Зависи как се представиш и какви контакти си създадеш сам. Въпрос на маркетинг. Успех!





Тема Re: има ли ползанови [re: Пpeпaтилaнka]  
Автор Билka (познато)
Публикувано27.02.09 22:22



регистрирана съм в ПроЗ от 2001, но досега не съм плащала членство. не съм участвала много активно в наддаванията за поръчки и имам само 2 спечелени.
като цяло, засега не мисля, че си струва да се плаща членство заради поръчките. както вървят нещата, скоро участието в наддавания там ще стане достъпно само за платените членове.

иначе, като средство за взаимопомощ е незаменим.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.