Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 25.09.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ако кучето ти се изпикае още един път на врататанови [re: BlackWolf]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.10.08 10:36



ми - твоята глава ли да счупя или неговата?



Тема А, изядената Даниела от Севлиево не помниш ли?нови [re: мимoxoдoм]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.10.08 10:42





И това ли не помниш?



Няма да се ровя повече, че ще ме хванат нервите и ще се разпсувам!



Тема Какво да прави ли??? Да направи като мен!нови [re: BlackWolf]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.10.08 11:06



Еди ми вдигаше шум, вдигаше, докато една вечер ми вдигна кръвното и извиках полиция, като им казах, че има опасно нарушаване на обществения ред. Рекох им:

- Ето, слушайте - чак вратата се тресе. И елате да легнете в леглото ми за да се убедите, че и то се тресе!

- Ама, господине, то още няма 22:00 часа!?

- Няма има-нема! Проверил съм ги юридически нещата. Хигиенни норми №0-64 за пределнодопустимото ниво на шума в жилищни и обществени сгради и райони... Ако не сте ги чели - на, четете. Тези 6:00 и 22:00 часа важат само като изключение при строително-ремонтни дейности, съгласно градоустройствения план и нямат нищо общо с този случай!!! Е, разбирам, когато хората се веселят - нямам нищо против да се веселят три дни и три нощи, ама тоя пияница се весели сам всяка вечер!

Шашардисах полицайчетата, те се съгласиха с мен, разбесняха се, тряснаха му една глоба и оня изтрезня завинаги!



Тема За канарчета, папагалчета, хамстери и др.нови [re: yog]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.10.08 11:19



ще важат ли новите разпоредби?

Ако не важат - веднага да бъдат включени!!!

Мен ако питат - и зоопарковете трябва да забранят!!! Тормозят животните. При съвременните аудио-визуални средства много по-добре ще е хората да гледат 3D представления, отколкото да гледат измъчени животински погледи!!!

Казах!





Тема Re: Подкрепете нашите домашни любимцинови [re: yog]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано14.10.08 12:10



Аз предлагам да се доосъвремени този закон!
Трябва да се приеме и текст от рода - да се информират комшиите, че планувам да направя близнаци. Откъдето следва комшиите да ми дадат писмено или устно разрешение.
Иначе какво е това безобразие? Едно хлапе реве под мен, друго над мен, по две, от двете страни на апартамента. Ад ви казвам!
Трябва контрол да има върху това! То бива Бейбибум бива, ама това не се търпи вече!
Вчера, излиза една млада майка да си води хлапето в парка, то пък повърна точно пред моята врата! И да се наведе, да почисти? Не! Взе си го, забърса си го с лигавника и хайде в асансьора!
Това не е ли безобразие?
Да слагат такъв текст! На тези в заварено положение - всичките деца в детски дом или на улицата, хич не ме интересува! Аз все пак трябва да мога да спя нощем!



Тема Има си законови разпоредби за тия работи, аманови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.10.08 13:23



никой не ги спазва!

Защо не коментирате и изменененията, които ще озаптят разни-разнообразни псевдомузиканти, вдигащи отвратителен шум?!

Който иска да вдига шум, който иска да има лаещо куче, който има ревящо бебе - да си обезшуми апартамента!

Да, ама няма пари!





Тема Re: Има си законови разпоредби за тия работи, аманови [re: bugler]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано14.10.08 19:27



Така е! Съгласен съм! Да я приемат наредбата и да се спазва точно! - Кучета, котки, деца, музиканти и т.н. да бъдат пъхнати в клетка, задължително обезшумена, за да не шават много и да не вдигат шум! Също и никакво излизане! Няма да ми правят мизерии на стълбището я!

Вчера, забележете, едно хулиганче ми хвърля гущери и жаби на терасата! Чак му се чудя на акъла откъде ги е взело в този студ! Ми тези животни не заспаха ли вече зимен сън?

Миналата година само с кални кюфтета замяраха, но явно техните домашни са ги повъспитавали по убедително. Но като гледам пак ще трябва да се оплача



Тема Re: Ако кучето ти се изпикае още един път на врататанови [re: bugler]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано23.10.08 20:51



Не вярвам някой човек да позволява кучето му да пикае по съседските врети. Но пък знам случаи, когато го правят хора. И не само пикаят...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: А, изядената Даниела от Севлиево не помниш ли?нови [re: bugler]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано23.10.08 20:53



А хилядите избити без никаква причина кучета - помниш ли?

Кучемразците са много особена порада двукраки (не са достигнали до състояние на хора, това е ясно), много по-примитивни от кучетата...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Какво да прави ли??? Да направи като мен!нови [re: bugler]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано23.10.08 20:55



Ами явно комшиите ти не са пичове. Щото след такава изцепка от някой съсед аз бих почакал известно време и после (или ако е толко як, че с моите 18 год. карате да не се справя, ще намеря хора, които да го свършат

) и ще го вкарам известно време за... шевове.

И по-интересното е - после отново. Да се научи на някои неща.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от BlackWolf на 23.10.08 20:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.