Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 03.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема ЕПСО-тестове в моментанови  
АвторДeян (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 10:48



Здравейте,

отново подхващам темета за тестовете на ЕПСО, провеждащи се в момента в София за АД 35. Има ли някой, който вече се е явявал и съотв. би желал да сподели как е било? Как ви се стори?

Поздрави
Дидо



Тема Re: ЕПСО-тестове в моментанови [re: Дeян]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 10:58



оф, моят наближава, много ми е нервно, направо се чудя дали въобще да ходя...



Тема Браво на вас.нови [re: Дeян]  
АвторДeян (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 18:23



Много ви благодаря, много ми помогнахте. Нямам думи. Не съм очаквал такава колегиалност. Типична българска черта.



Тема Re: Браво на вас.нови [re: Дeян]  
Авторbaven (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 00:28



Здрасти
Аз ще се явявам на конкурса скоро и на мен ми се искаше някой да ми каже как горе долу стоят нещата, но си помислих: "едва ли някой ще ми отговори" :)

Ти на коя дата си? Аз съм в края на май, но не в София, а в Брюксел...без значение е де...успех ти желая.



Тема Re: Браво на вас.нови [re: baven]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 02:19



И какво точно искате да знаете?



Тема Re: ЕПСО-тестове в моментанови [re: Дeян]  
Автор LadyG. (Проклетия)
Публикувано20.05.06 08:06



Една приятелка се явява преди няколко дни на един такъв тест.
Каза, че трябвало да цепи минутата на две, за да успее. Последните задачи дори не успяла да прочете и писала отговори наслуки.

Съжалявам, че мнението ми не е от първа ръка.
Успех!



Тема и азнови [re: baven]  
АвторДeян (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 10:25



И аз се явявам в Брюксел, на 31.05. Живея в Люксембург.
Няма значение, знам горе долу как ще изглежда, а и съм добре подготвен.

Чао



Тема Re: ЕПСО-тестове в моментанови [re: LadyG.]  
АвторДeян (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 10:44



Ами аз това и исках да знам - как е било/е в общи линии, не става въпрос за възпроизвеждане на конкретни въпроси и т.н. По-скоро какъв тип, колко на брой, (относителна) степен на трудност, нещо/а, които са ви направили впечатление / са ви се сторили странни и подобни.
Ясно е, че разчитам на само на себе си. Но все пак ти благодаря за бележката.



Тема Днес в "Капитал"нови [re: LadyG.]  
Автор ClD (The Blues...)
Публикувано20.05.06 18:54



цялата тема на "Кариери" е за преводачи.

И там се учудват, че времето било малко.
Е, не мога да разбера - времето било малко.
Ами нормално е да е малко, това е част от теста.
Сравнявам го с GRE и GMAT. При тези тестове да не мислите, че с перце ви галят и ви дават да ходите да пиете кафе? Нормално е при стандартизирани тестове времето ДА Е МАЛКО. Това е положението, на който не му харесва...



Тема Re: Мъничка сламканови [re: Дeян]  
Автор LadyG. (Проклетия)
Публикувано20.05.06 21:08



Привет пак!
То няма да е кой знае какво допълнение, но днес примолих приятелката ми в месинджъра да ми каже нещо повече. С това не допълвам нищо повече, но все пак е нещо.
А ти не очаквай някой да ти даде едва ли не въпросите. Това ми напомня една девойка на кандидатстуденстките по езика, която все ме буташе да й подсказвам. Естествено- не го направих. Не забравяй, че това е конкурентна борба и всеки гледа себе си.
И все пак, ето ти цитат на приятелката ми:

Най-важното е, че нама достатъчно време за теста по езика. Просто са го напражили нарочно така, че да имаш по по-малко от 2 мин за въпрос, като всеки въпрос се състои от текст и после се отговаря според информацията в този текст.

това е в общи линии
и, разбира се другият тест е с въпроси от ЕС


иначе в информацията за изпитите, на страницата, има инфо за това колко са въпросите, колко е общото време и т.н.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.