Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 20.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: номера 0894275887 и 0877656348нови [re: Flamel]  
Авторbaky (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 11:09



Този комисар Христов ми се обади като работещ в РПУ Габрово, но говореше на добър български език.





Тема Re: Измами по телефонанови [re: Уkpaинka]  
Авторgarconne (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 12:02



Искам да благодаря на Украинка за поставената тема, както и на Чавдарче и Касандра за точното описание на схемата.
Вчера ми се обади колежка, за да сподели, че и тя без малко да стане жертва, но в някакъв етап от хода на уговорките за ангажимента се сетила, че й бях чела тази тема (тогава мненията бяха само 5-6) и се усъмнила в случващото се.
Благодари ми за предупреждението, а аз предавам благодарностите, където те наистина принадлежат :)
Още веднъж, благодаря ви :)



Тема Re: Измами по телефонанови [re: garconne]  
Автор Уkpaинka (и уже болгарка)
Публикувано02.07.08 12:26



За себе си направих следния извод - да не влагам чувства, когато става въпрос за работа!



Тема Re: Измама по телефонанови [re: baky]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано03.07.08 09:57



Толкова им е акълът, че не им стига въображението да измислят нещо по-различно от "комисар Христов"





Тема Re: номера 0894275887 и 0877656348нови [re: baky]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано03.07.08 10:00



"Комисар Христов" от РПУ - Каварна също говореше на прекрасен български език, при това доста добре се изказваше. Няколко минути се правех на луда и го баламосвах по телефона, поисках му номера и, разбира се, не му се обадих. Разговорът приключи културно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.