Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 01.07.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предлагам бартер?нови  
АвторCтaмeнoв (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 13:47



Иска ми се да направя бартер отношения с някоя преводаческа фирма?
Фирмата ми прави определен от нея брой преводи?
А аз и правя достойна реклама в този сайт: www.zoomania.org
Сайта е повече от добре посещаван?
Ако има интерес моля пишете ми на: zoomania@zoomania.org
Преводите ще са в сферата на животните?

Ако няма желаещи за бартер - ще помоля да ми изпратите оферта-оферти за да работя все пак с някоя фирма?



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: Cтaмeнoв]  
Автор SOOTHSAYER (gadatel)
Публикувано03.11.07 12:54



Мога ли да видя точно за какъв текст става дума интересно ми е. Аз съм любител преводач сам си уча езика и обичам да превеждам какво ли не.Най - вече исторически книги които са наистина невероятни. Предполагам че не са трудни твоите текстове.

neka silata bade s vas:)))



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: Cтaмeнoв]  
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано03.11.07 19:30



Е какъв език/езици все пак?



The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: Cтaмeнoв]  
АвторCтaмeнoв (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 21:51



Значи езика е без значение - тоест за сега Английски-Руски-Немски-Френски и други според преводача? Тоест говоря за статии на тема животни - специализирани статии - примери:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bitis_gabonica

http://animaldiversity.ummz.umich.edu/site/accounts/information/Dendroaspis_polylepis.html

Е не само за змии - но са със строго зоологическа-научна насоченост и други. Но койти може да се справи с двата примера - ще може и с по сложни текстове?

Тьй като имаме статии пратени ни от строго профилирани научни-зоолози и т н....информация която я няма на БГ а аз я искам и съм уредил да имам права над нея и т н....имайте в предвид степента на трудност?

Имам цели научни трудове?

Но тъй като за една змия инфпрмация има и на китайски и на руски - въпроса е къде и на кой език е най-добрата информация и за това строго да определя езиците ми е трудно за превод от езика на БГ.....

Иначе в момента работя с ваши колеги на оферти окло 6лв на страница....имам и други оферти - по скъпи, но съм ги оставил за резерва?

Съжалявам ако ви разочаровам - но това ми е разход от който не изкарвам пари?

Благодаря на всички писали ми?



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: SOOTHSAYER]  
АвторCтaмeнoв (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 21:56



SOOTHSAYER - пишете ми и ако сте навит да сте час от каузата ми - ще ви дам материал с информация която ще е наистина многоооооо полезна ако е на БГ език............за жалост истински ценната информация в днешни дни не е на БГ език........

Контактувам с много известни учени, които с радост ми предоставиха знанията си - и искам да ги дам на народа ни.......

Говорим за животни?



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: Cтaмeнoв]  
Автор 4avdar4e (член)
Публикувано04.11.07 00:26



Здравейте! Без хич пари няма да работя, но мисля (руски) можем да договорим нещо. В профила ми има адрес, ако решите имам и кю и скайп...

П.П. Темата ми е страшно интересна!!



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: Cтaмeнoв]  
Автор SOOTHSAYER (gadatel)
Публикувано04.11.07 03:33



Поразгледах статията не срещнах затрруднения освен с някои термини. Касае се за вид пепелянка или ако щете усойница. Живее в районите надолу от Сахара в тропическите гори които са с непрестанни валежи. Змята е най - голяма в вида си и дава най - голям добив отрова. Нататъка не съм чел но няма никъв проблем. Межу другото за какъв обем става дума материал и за какъв срок?

neka silata bade s vas:)))



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: SOOTHSAYER]  
АвторCтaмeнoв (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:06



SOOTHSAYER - пишете ми на zoomania@zoomania.org и ще се разберем за всичко (ако говорим за некомерсиални дейности)



Тема Re: Предлагам бартер?нови [re: 4avdar4e]  
АвторCтaмeнoв (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 09:11



4avdar4e - писа ми преводачка (руски) - 4лв страница - макар, че най-ценната информация я има и при руснаците - те са много силни на тема информация :) за сега не мога да давам материали за (от руски на БГ) - търпение......

специално за руско-български се интересувам от "абонамент" за услугите на преводача и да не се работи на "парче" - ако има интерес някой да ми пише?

zoomania@zoomania.org



Тема Re: Предлагам бартер? [re: Cтaмeнoв]  
Автор SOOTHSAYER (gadatel)
Публикувано04.11.07 09:41



Нямате ли skype ili isq?

neka silata bade s vas:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.