Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 27.04.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема EPSO/ AST 14нови  
Автортeд (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 15:39



Има ли някой явявал се на изпитите за AST 14, които се провеждат в момента в София.
Как е като сложност?
Специално ме интересуват numerical reasoning questions.
10x



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: тeд]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 18:37



Ама никой ли не участва в новите конкурси AST 14 -АД 46?
Хайде споделете мнения моля!



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: az]  
АвторOбeka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 12:19



Аз минах, беше като за блондинки, дори и цифровият тест





Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: Oбeka]  
АвторEOS (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 18:37



PRISUEDINJAVAM SE KUM MNENIETO; TESTOVETE BJAHA LESNI. RAZBIRA SE, TOVA MOE VPECHATLENIE NE GARANTIRA USPESHNOTO MI PREMINAVANE KUM SLEDVASHTIJA ETAP. TA, V TAZI VRUZKA, NJAKOI ZNAE LI KOGA DA CHAKAME REZULTATITE V EPSO-PROFILA SI??



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: EOS]  
Авторgnom (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 21:01



Ot opit znam tezi koito si misljat, che testovete sa mnogo lesni i prekrasno sa se spravili nakraja ostavat neprijatno iznenadani. Az lichno ne bjah siguren che sum minal za nito 1n ot etapite na minalija konkurs i pochti go bjah otpisal ... no toku vij sym vljazal v 2 spisuka s rezervi

Taka che vnimavaite sys samochustvieto da ne vi izigrae losha shega!



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: gnom]  
АвторEOS (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 21:22



prav/a si, po princip; mojat komentar beshe po otnoshenie na eu knowledge-chastta, a tam, kakto se seshtash, neshtata mogat burzo da se proverjat i chovek da se orientira v uspevaemostta si; ne stoi taka vuprosut s verbal&numerical /za suzhalenie/..a chakaneto me iznervja, ta zatova i se pointeresuvah za sroka, v koito shte budem uvedomeni za rezultatite... njakakva idea?



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: EOS]  
Авторgnom (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 22:21



idejata e - ne predi kraja na noemvri, do sredata na dekemvri. i po-spokoino, koito njama nervi da chaka da ne se hvashta na horoto

da ne govorim, che za tozi konkurs srokovete sa dosta sykrateni /koeto ne e nikak hubavo i shte podhlyzne dosta hora /



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: EOS]  
Авторex-colleague (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 23:13



EOS, в началото на теста пишеше "mid-november".
А иначе аз се явих там крайно неопреснила знанията си. Имаше и лесни неща, особено в първата част.
Що се отнася до втората... преценката е трудна. Самият факт, че никой няма достъп до резултатите от теста... вече навежда на някои съмнения!
Успех на всички ни де!



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: ex-colleague]  
АвторEOS (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 00:04



Blagodarya za otgovorite!
Zhelaja uspeh.



Тема Re: EPSO/ AST 14нови [re: тeд]  
Авторжaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 19:08



има ли някой, явил се с френски на изпита за секретарки?
интересува ме слойността на текстовете във втората част
благодаря и желая успех на тези, които го заслужават






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.