Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 28.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема CAST 27/2/07 - EPSOнови  
Автор Nat.Gr (много позната:))
Публикувано28.05.07 10:23



Колеги, някой получи ли покана за комбинирания изпит за конкурса КАСТ 27? Мисля, че провеждащите конкурса най-накрая се убедиха, че техните изпити отнемат много време и са решили да съберат всички изпити в един :)



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Nat.Gr]  
АвторTuender (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 12:18



Здравей :)
аз получих покана, изпитите ще продължат от 25 юни до 2 август. Преди това учавствах в AST16, но ме "отязоха" по документи, след като бях стигнала вече до втори кръг. В Gast 27 мисля, че първо ще съберат валидна база от данни с кандидати, които отговарят на изискванията, и чак тогава ще проведат изпитите. Дано е така, защото да отпаднеш на 2 или 3 кръг боли повече, отколкото, ако ти откажат в самото начало. Да видим!



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Tuender]  
Автор Nat.Gr (много позната:))
Публикувано28.05.07 12:27



Само не разбирам защо пак трябва да се явяваме на изпит... Аз минах и на устния изпит за АСТ и не ми е ясно защо пак трябва да ме изпитват...



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Nat.Gr]  
АвторTuender (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:20



Честито, честито! Толкова бързо ли Ви излязоха резултатите от устен? Въпреки това, не е ли СИГУРНО, че ще Ви назначат, защо сега и в Gast 27 пробвате? За по- голяма сигурност ли? Поне няма място за притеснение при Вас, този път е вече вървян :)



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Tuender]  
Автор Nat.Gr (много позната:))
Публикувано28.05.07 13:23



Не, резултатите не са публикувани все още :) Нищо не е сигурно, но просто за всеки случай кандидатствах и там...
Пътят е извървян, наистина, но това не го прави по-лек :)



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Nat.Gr]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 13:55



Здравей Tuender ,
И на мен ми отговориха, че образованието ми не е подходящо за извършване на секретарски задължения! Ти какво си завършила? Колко ти е стажа?



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Baня]  
АвторTuender (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 19:41



Здравейте Валя,
вече обясних във форума какво съм завършила, с риск да досадя- Унгарска филология бакалавър и Германски изследвания към ТУ Дрезден, магистър, но нямам опит, а това явно е решаващо. Сега съм поканена за Gast27, но не е късно да ми откажат на по следващ етап, пак поради същата причина, макар че вече имам 6 месечен стаж :) Вие на Аст 16 ли отпаднахте?



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Tuender]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 21:36



Точно така, участвах в AST 14 и след вторите практически тестове ми изпратиха писмо за недопускане до конкурса. Написаха ми, че образованието ми не е секретарско. След това изпратих email и писмо по пощата до EPSO като им изброих няколко дисциплини, които имат връзка със секретарската работа и им проложих копия от дипломите си. Помолих ги за списък с дипломите, които са подходящи за участие в този конкурс. Ти изпрати ли им някакво писмо? Писа ли до Омбудсмана или Съда? Моят skype e homesinvarna , ще се радвам да початим.



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Nat.Gr]  
АвторTed (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 15:29



Здравей Nat.Gr.,
Моля сподели впечатления от устния изпит за AST 14.
Как се подготви за него и как преминава самият изпит.
Благодаря
teddy_getova@abv.bg



Тема Re: CAST 27/2/07 - EPSOнови [re: Tuender]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 16:07



Искам да попитам дали вече някой от вас си е запазил дата за изпита?
Аз се регистрирах днес към 3 ч и съботите не бяха активни.
Искам да попитам изобщо имаше ли възможност за изпит в събота или не?
Благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.