Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 19.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема заплата на преводачнови  
Автордparoмaн (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 14:09



Здравейте!

Пействам ви една обява тук. Идната седмица съм на интервю в тази фирма.
Можете ли да ме посъветвате, каква заплата да им искам? Работата е на трудов договор с пълен работен ден.
За всяка сериозна информация благодаря!


Лицензирана фирма търси преводач владеещ немски език за превод на документи за покупко-продажба на автомобили.
Изисквания към кандидата:диплома за завършена немска филология или немска гимназия.
Добро заплащане
Категория Администрация,
Консултантски Услуги
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна



Тема Re: заплата на преводачнови [re: дparoмaн]  
АвторLord (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 18:53



min 1500



Тема Re: заплата на преводачнови [re: Lord]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 21:42



Лорде, прав си, ама се обзалагам, че повече от 400-500 няма да му дадат. На мен ми писна да ходя на такива интервюта, пък да не говорим, че понякога това дето го искат като квалификации е уууууууууууу нали знаеш( да си всичкоможещ) пък парите .... Понякога се смея само като ги чета.
А пък Драгомам ще го помоля като мине интервюто да каже дали съм познала





Тема Re: заплата на преводачнови [re: нoвa]  
АвторLord (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 22:08



Sega, verno, 4e kato si na zaplata, mozhe da ne rabotish prez pove4eto vreme, oba4e ot4itam kakvo mozhesh da napravish, ako si na svobodna praktika - s mnogo pove4e trud, razbira se.



Тема Re: заплата на преводачнови [re: дparoмaн]  
Автор nikolayyy (cskar)
Публикувано18.02.07 10:04



Ако имаш филология искай чисто 500, важно е и на каква заплата ще те осигуряват (мен ме осигуряваха на 180 миналата година и сега не мога да ползвам данъчни облекчения), дали си на нормиран или ненормиран работен ден, ще ти дават ли купони (пари) за храна, за облекло, за обувки бла-бла, ако си под 30 години, ще ти дадат малко пари и много обещания за в бъдеще. Аз лично следя само обявите в "Капитал", другите издания и сайтове, предлагащи работа ги игнорирам. Длъжност щатен преводач е блага работа. В дълги периоди от време нямаш никаква работа, шефовете ти задължително не познават латинската азбука и никога не могат да добият представа какво работиш, колко време го работиш и т.н. Вярно е и друго - не очаквай повишение в службата или поетапен скок в заплатата, губиш форма, не се прочуваш в професионалния бранш ;), така е при частниците, за съжаление...



Тема Re: заплата на преводачнови [re: nikolayyy]  
Автордparoмaн (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 18:55



Благодаря! Ще гледам да не падам под 500 лева нето! А утре ще докладвам!



Тема заплата на преводач - ето я!нови [re: дparoмaн]  
Автордparoмaн (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:20



Заплатата е 600 лв на месец, необложени.



Тема Re: заплата на преводач - ето я!нови [re: дparoмaн]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано19.02.07 13:29



значи чисти към 450-480
прие ли?

съвестта е като женската девственост - пречи



Тема заплата на преводачнови [re: neverojatna]  
Автордparoмaн (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:41



От два месеца насам съм без работа, а това е първото предложение със заплата над 300 лева.



Тема Re: заплата на преводачнови [re: nikolayyy]  
АвторУйнa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:47



Ние дет сме без филология по-малко ли струваме? Там където работя аз, съм единствена без филология, обаче колежките - филоложки ми дишат прахта по отношение на заплащане


Иначе 600 лв. (и чисти) са доста малко според мен, ако ще си уплътняваш работното време само с преводи. Ако ще правиш по 2-3 документа на ден може и да си струва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.