Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 02.07.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема преводач с естонскинови  
АвторAreнция (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 10:39



Агенция за преводи и легализации търси преводач от и на естонски език.
За контакти:
тел. (02) 9515 881
e-mail: photon22@abv.bg



Тема Re: преводач с естонскинови [re: Areнция]  
АвторДжиджи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 15:13



Вижте, ако не Ви откаже, Рина Цонева.
Горбунов (той лично не превежда, а сестра му в Естония). Малко е тежко да се работи с него и доста шикалкави, но понякога върши работа.
Иначе въпросът с преводачи на Естонски е страшно тежък проблем в Българария. Не Ви препоръчвам да пробвате в Естонското представителство в София, защото там има само една тъпа секретарка и поне аз лично не съм чула до сега да е помогнала на някого. Аз също имах взимане-даване с това представителство (в търсене на естонски преводачи) - резултатът беше пълен крах :0((



Успех!

Редактирано от fukla на 13.03.06 11:54.



Тема Ей, ей, ей!!!нови [re: Джиджи]  
Автор ClD (The Blues...)
Публикувано12.03.06 16:49



Що за нетикет?!?!?
Не е нормално да публикуваш лична информация за други хора в нета!
Телефони, имена...
Нямате ли си поща или лични бележки за тези цели?!?!?



Тема Re: Ей, ей, ей!!!нови [re: ClD]  
АвторДжиджи (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 10:48



Не виждам защо да не ги публикуваме! Нали всички сме колеги? На кого му трябват тези злобни забележчици? Аз сащо съм получавала помощ от същият този клуб по същият този начин неeднакратно, за което съм безкрайно благодарна на отзовалите се. Хората, с които съм се свързвала никога не са имали нещо против. Даже с повечето поддържаме чудесни колегиални отношения и работим заедно много добре.



Тема Re: Ей, ей, ей!!!нови [re: Джиджи]  
Автор ClD (The Blues...)
Публикувано16.03.06 13:53



Не е злобна забележчица, а елементарна коректност. Не знам дали си запозната с понятието

, но аз не случайно го споменах по-горе.
Аз лично не бих желал телефонните ми номера да бъдат излагани из нета, най-малкото не и без моето знание и съгласие.
След като, съдейки от думите ти, поддържаш контакти с хора от клуба, най-малкото би могла да си направиш регистрация и да контактуваш и с лични бележки, когато става дума за лична информация.



Тема Re: Ей, ей, ей!!!нови [re: ClD]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано16.03.06 14:00



като човек, който в момента се сблъсква с неволите на телефонния тероризъм (или злоумишлени обезпокоителни обаждания, както ги води БТК), искам изцяло да подкрепя думите на CID!

колежке, идея си нямате какво може да ви се случи, ако някой маниак, набарал домашния ви телефонен номер, реши да си играе с вас!!! и адреса ще ви намери без проблеми и изобщо...

а тогава помощ отникъде няма да видите, гарантирам...



Тема Като случая с...нови [re: jam]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.03.06 14:30



идиота, който ми се обади снощи в 1:10 ч., пиян до козирката, да ме попита: "Вие преводи правите ли?"

И ми затвори телефона...

Някой идиот е дал домашния ми телефон на друг идиот.
А аз домашния си телефон не го давам почти на никого, освен на стари и проверени клиенти.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 16.03.06 14:47.



Тема Re: Ей, ей, ей!!! [re: jam]  
АвторДжиджи (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 22:41



Може и да сте прави, колеги. Всъщност като се замисля със сигурност сте прави. Аз лично никога не съм се сблъсквала с телефонен тероризъм, пък не бих си и помислила да го прилагам. Абе, общо взето все още съм си доста наивна!
Така, че моля да ми простите за забележката и обещавам. че повече няма да правя така :0((
По принцип винаги се опитвам да помагам на колеги изпаднали в нужда. Още повече, че близо месец се борих с проблема "естонски преводач" и бих казала, че доста съчувствах на агенцията направила запитването. Дори и не си помислих, че в този клуб могат да влизат и недобросъвестни посетители, защото като цяло, по мое скромно мнение, клубът е доста взаимоспомагателен. Съжалявам! Наистина сте прави



Тема Един съвет.нови [re: Джиджи]  
Автор ClD (The Blues...)
Публикувано17.03.06 01:14



Защо, по д..., не се регистрираш?



Тема Re: Един съвет.нови [re: ClD]  
Автор Jidji (непознат )
Публикувано17.03.06 23:56



Ако искаш вярвай - от разсеяност, понякога от бързане в суматохата, а може би скрит конспиратор дреме в мене




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.