Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 24.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Речник - технически немски  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано28.01.06 01:55



Здравейте, бихте ли ми препоръчали технически немско-български речник, гугъла намери това


но...не знам...

Ако някой има желание да ми помогне за две думи ще съм много благодарна

Auslegungspunkt

Teillastverhalten

pozdrav!



Тема Re: Речник - технически немскинови [re: Шaнтa]  
Автор Lady Evil ()
Публикувано28.01.06 13:37



Ами то друг няма. Аз с него работя. Видях и един на СД на Полиглот, но не съм го ползвала и не знам, дали е добър


Ако някой го е ползвал, може да сподели Доста е евтин.



Тема Re: Речник - технически немскинови [re: Шaнтa]  
Автор neverojatna (neverojatna)
Публикувано31.01.06 09:03



zdravej Шaнтa,

v koralsoft трудно ще намерите обширна терминология, ако Ви устройва използвайте www.leo.org, това е един от най-добрите немско-английско-френско-испански онлайн речници, иначе пробвайте с http://rechnici.start.bg/
А най-сигурният вариант е с новото книжно издание (струва около 50 лв. и можете да го намерите на площад "Славейков")
поздрави,
румяна



Тема Re: Речник - технически немскинови [re: Шaнтa]  
Автор neverojatna (neverojatna)
Публикувано31.01.06 09:52



zdravej pak,
spored kolegite mi germanci Teillastverhalten e harakteristika na 4asti4noto natovarvane
Auslegungspunkt e "design point" na anglijski ako ti e po-lesno da go otkriesh, ina4e e to4kata/harakteristikata, pri koqto edin ured funkcionira
dano da sum ti pomognala i da ne e mnogo kusno :)



Тема Re: Речник - технически немскинови [re: neverojatna]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано31.01.06 10:43



Благодаря Ви и на двете!!!

neverojatna на теб специално, никак не е късно, даже напротив, точно навреме се появи
А иначе линка, който съм дала е точно за ново книжно издание, което както каза и Lady Evil май е единственото на пазара

Поздрав!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.