Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 02.07.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Първите тестове на ЕПСО  
АвторИнфoмaнka (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:48



Здравейте бодри форумисти!
Предполагам, че повечето от влизащите в клуба участват в конкурса на ЕПСО, по който започна потвървърждаване на конкурсните езици и мястото на провеждане на първите тестове.

Тъй като писмото им съдържа повече уговорки за начина на комуникиране и провеждане на тестовете, но почти никакви за същността им, моля всички, които могат да помогнат с информация /и имат съответното желание/ да я споделят тук.

От Кариери на в. Капитал преди седмици прочетох, че елиминационните тестове ще са 2 - за логическо мислене и за познания по евро-тематиката /институции, история и т.н./

Успех на всички



Тема Re: Първите тестове на ЕПСОнови [re: Инфoмaнka]  
АвторEBPO (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 12:01



аз знам, че за преводачи ще е само един - само ЕВРО..



Тема Re: Първите тестове на ЕПСОнови [re: Инфoмaнka]  
Автор xakepxakep (минаващ)
Публикувано17.01.06 13:33



Не варвайте сляпо на български вестници. Единственият МЕРОДАВЕН източник е сайтът на ЕПСО. Там има примерни тестове. А в Официалния вестник има подробно съобщение за конкурса.



Тема Re: Първите тестове на ЕПСОнови [re: xakepxakep]  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 13:48



а ти какво си прочел там? има ли логически тестове? аз доколкото разбрах, те са други конлурси...икономисти и т.н., за преводачи има preselection е само за EU



Тема Re: Първите тестове на ЕПСОнови [re: pitanka]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 13:50



ohh, и аз какво съм написала, нищо не се разбира:)
исках да кажа, че логическите тестове са част от preselection tests само за кандидатстващи за други конкурси. За преводачи мисля, че има само тест за EU. Поне аз такава инфо имам



Тема Re: Първите тестове на ЕПСОнови [re: питaнka]  
Автор xakepxakep (минаващ)
Публикувано17.01.06 14:18



И аз така разбирам от сайта. Освен това има 3 примерни теста за EU за linguists.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.