Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 19.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фашисти...  
Автор3eлeния (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 22:19



Гитлера сказал Гимлера - У тебя нет гуя, га-га-га-га



Тема Re: Фашисти...нови [re: 3eлeния]  
АвторБилka (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 23:19



зеления, отдавна схванахме, че нямаш поръчки и моташ палци по цял ден, ама все пак... за стари вицове се плаща глоба



Тема Re: Фашисти...нови [re: Билka]  
Автор3eлeния (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 09:46



Само ти ли си толкова тъпа, или цялата рода сте така??? Това, че пиша в този клуб не означава, че съм преводач. Интересно ако взема да пусна някоя тема в клуб "Подводничари" какво ще измислиш. А ако е уместно да отбележа само, че постинга е писан късно вечерта, така че няма от къде да знаеш какво правя през деня. И що не си смениш ника на "Червената шапчица". Той е от вица "Здравей Путко заспала". Ама ти сигурно го знаеш, защото предполагам често ти го казват. Вица де



Тема Re: Фашисти...нови [re: 3eлeния]  
АвторФиko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 19:44



Колеги,

Нека спазим предишната уговорка да не отговаряме на постингите на Зеления.
Нека си пише и наслаждава на тъпотиите си сам.

А ти Зеления,

яхвай Трабантчето и право при онзи евреин дето ти обяснил номера с Мерцедесите.
Нека ти обясни и номера с преводите, че нещо много си го закъсал.
А, ако ти обясни и номера с "първите седем години" - цена няма да има.



Тема Re: Фашисти...нови [re: Фиko]  
Автор3eлeния (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 22:44



Радвам се, че помниш какво съм писал преди месеци. Когато завършвахме средното си образование преди N-броя години, класната ни ръководителка каза "По-добре е да ви запомня с лошо, отколкото с нищо". А не знам дали си забелязал ама с преводи не се занимавам, просто минавам тук за да си убивам времето. Интересите ми са в съвсем друга насока. Ей така, обикалям си клубовете и си чета. Е брато повярвай ми, но в друг клуб не съм виждал толкова злоба....е може би само в един. Съжалявам само, че повечето от вас са претърпели операция на чуството си за хумор, може би е от недостига на работа или де да знам от какво. И не мислиш ли, че обръщението "Колеги" звучи доста смешно в този клуб



Тема Re: Фашисти...нови [re: 3eлeния]  
Автор blood.drop (SenseOfender*V*)
Публикувано17.10.05 23:59



А за определението *безмислен флуд* какво ще кажеш?
Недей убива времето току -виж някой ден откриеш, че ти трябва. Тогаз няма да ти прости предишното отношение.
Като няма какво да правиш по-добре върви си купи една вафла от магазина



Тема Re: Фашисти...нови [re: blood.drop]  
Автор 3eлeния (непознат)
Публикувано18.10.05 00:10



А това "флуд" какво е. Прости ми безпросветността.



Тема Re: Фашисти...нови [re: Фиko]  
Автор 3eлeния (непознат)
Публикувано18.10.05 00:12



"Колега", не знам дали си забелязал ама на постингите на Зеления е нормално да има 150-200 мнения.
Извинете, а на вашите колко има???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.