Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 20.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема цена на уроци по английскинови  
АвторИвoнa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 13:33



в София? как вървят средно...
мерси много...
може да е писано по темата, но нямам време да ровя, трябва ми спешно инфото
и нямам предвид уроците, водени от университетски преподаватели



Тема Re: цена на уроци по английскинови [re: Ивoнa]  
АвторlTK (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 14:09



между 5 и 10 лева за учебен час



Тема Re: цена на уроци по английскинови [re: lTK]  
АвторИвoнa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 21:30



мерси...
а да разбирам ли, че 10 лева е горна граница и е ..."скъпо"



Тема Re: цена на уроци по английски [re: Ивoнa]  
Автор Liya ()
Публикувано12.09.05 00:16



Квалифициран преподавател не би се хванал под 10 лв. на час, учебен!



Тема Re: цена на уроци по английскинови [re: Liya]  
Автор Пчeлицa (неуморна)
Публикувано12.09.05 10:14



напълно подкрепям мнението ти



Тема Ивона, не е...нови [re: Ивoнa]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано12.09.05 17:55



скъпо 10 лв., а е нормалната цена.
Ако не попаднеш на някакъв учител-измекяр, разбира се.
За доказали себе си професионалисти това е стандартна цена. Дори за преподаватели в университета. Те не правят пари на парче, а на оборот.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема 10 лв./уч. ч.?нови [re: ABe]  
Автор rasheda (a.k.a. lisana)
Публикувано12.09.05 19:47



В Шумен знам, че един университетски преподавател взема по 14 лв./уч.ч. В София трябва да е повече.

Обаче нещата не зависят само от преподавателя. Докато човек не си седне на д...то да учи сериозно - да пише, да прави тестове, да се упражнява самостоятелно, работата няма да стане, ако ще и преподавател от Оксфорд да си намери.


А пък преподавателят може и да не е "доказал се професионалист" и пак да е много добър. Особено ако е млад (поне духом, ако не телом), импровизира забавно, разговаря с учениците си на английски, шегува се, дава разнообразни задачи за самостоятелна работа, провокира мисленето, успява да създаде разкрепостена, дружелюбна атмосфера в час. С такъв преподавател учениците напредват много бързо. Ходила съм на уроци при такава преподавателка - и представете си, дори не беше завършила английска филология, а психология. Тя ме накара да заобичам английския.

А преди това бях ходила на скъпи уроци при "доказана професионалистка" - преподавателка от английска гимназия. Пълна скука. Само ме караше да чета по учебника и да правя монотонни, затъпяващи упражнения. Учебникът пък трябваше да има касети, но тя ги нямаше. А, и диктовки ми правеше. Но никога не ми говореше на английски. И често се оплакваше, че е много уморена.



Тема Re: 10 лв./уч. ч.?нови [re: rasheda]  
Автор enia (новак)
Публикувано18.09.05 09:30



Напълно те подкрепям. Преди четири-пет години синът ми ходеше на уроци при една съвсем млада учителка, без някаква особена квалификация - страшно бяхме доволни - вземаше само 3 лв на час а резултата беше впечатляващ. Притежаваше всички качества на младия човек - по-близо до децата, енергична, с чувство за хумор, едновременно приятелски настроена и изискваща... Жалко че замина със семейството си за Канада. Сега не мога да намеря добър учител по английски в София. Просто нямам достатъчно информация относно качеството на предлаганите услуги. Ако някой разполага с такава, моля да ми пише или ми пусне бележка.



Тема Re: цена на уроци по английскинови [re: Пчeлицa]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 15:58



значи едно ниво от 100 часа излиза 1000 лв.???
ми то в британския съвет е по-евтино!



Тема Re: цена на уроци по английскинови [re: xaxaxa]  
Автор Liya ()
Публикувано19.09.05 16:03



100 часа индивидуални занимания и 100 часа групово обучение са абсолютно несравними!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.