Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 22.09.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся доброволци  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано20.10.04 19:50



Тъся приятели на животните :)

1-Зоомания е некомерсиален проект
2-Има нужда от преводачи-доброволци
3-Така ще доставим на хората най-качественната информация

Може ли да разчитам на вас и знанията Ви

за контакти вижте ми мейла в инфото на ника

Оставам с уважение към вас.

Не става въпрос за заплащане а за даване на знания които липсват на нашият роден език и народ без вашана подкрепа не ще е истински проекта - пишете ми


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: Търся доброволцинови [re: zoomaniak]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано20.10.04 22:12



Не, благодаря.
Както от свое име, така и от името на 11-те души, прочели предложението ти преди мен, но не оставили отговор.

Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 20.10.04 22:15.



Тема Re: Търся доброволцинови [re: ABe]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано20.10.04 22:18



1-можеш ли да се обосновеш защо не + 11 те преди тебе

2- една статия на месец много ли ще ти дойде или и ти си "комерсиален тип"

пиши ми


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: Търся доброволцинови [re: zoomaniak]  
Автор Shankly (SCARFACE)
Публикувано20.10.04 22:48



Здрасти, аз съм уебкид от уикипедията. Стискам палци някой зооманиак-преводач да се включи към проекта ти! За съжаление, имам лошо предчувствие...

SAY 'ELLO TO MY LITTLE FRIEND!


Тема Re: Търся доброволцинови [re: Shankly]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано20.10.04 23:04



аз имам около 10 са доброволци но са в такава възраст че не са сериозни при спешна нужда от преводи на документи които просто трябва ад ги има и на български език разни правилници и прочие за котки и кучета
--
тази среща ми напълни душата с тебе - а кажи им че правим нещо прекрасно и вие и аз - аз принципно ще дам на енциклопедията всичката качествена инфо а това е над 60% от Зоомания за сега и благодарение на преводачите ще издигнем нивото на знания на народа ни над средното аз за това се боря
--
просто не ми се търси многовреме преводачи трябват ми сериозни хора по една статия - на месец много ли искам
--
сега не съм в състояние да плащам за преводи а съм го правил и това ми е познато
--
виж не е задължително да са любители на хората - просто ми трябват хора сериозни хора - ентусиасти :)))
--
работа има за всички - просто не обичам парите - без това съм дал и давам достатъчно около Зоомания


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: Търся доброволцинови [re: zoomaniak]  
Авторlisana (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 09:28



Добре, но не повече от една статия (2-3 стр.) на месец. Аз обичам животните. А и казваш, че ще даваме преводите на Уикипедията... много добре. Това ми харесва. Пращай материалите на rennie@softisbg.com.

А ти ще можеш ли самостоятелно да напишеш нещо за Уикипедията? Там вече са се събрали десетки сътрудници. Има над 10 000 статии. Ела и ти! Можеш да пишеш за всичко - най-вече за животни, разбира се.



Тема Re: Търся доброволцинови [re: zoomaniak]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 11:42



Само не ми казвай, че в това начинание няма грам комерсиални идеи...
Много сешно звучи поста ти, особено този...



Тема Re: Търся доброволцинови [re: lisana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано21.10.04 11:43



Здравей,
много ти благодаря че ми отговори по тоя начин. Само да ти кажа че ще ти пращам линкове сега като привърша този отговор ще видя какво имам в базата ми от данни :)

Относно уикепианците :))))))))) та аз съм там вече не знам от колко дни. Вкарвам инфо по сериозен и систематичен начин. Било инфо от мен обработено от литературни източници било авторски статии предоставени ми от авторите на мен и Зоомания. Но да не кажа груба дума но от мен като общо най-малко мога да дам поне 1000 статии но постепенно че и самото слагане в Уикепедията изисква време което аз разкъсвам на части за Зоомания Уикепедията и мен :)).

Виж там кой е Стамен Стаменов и ми виж инфото на ника освен ако не сме близнаци :))))

Виж в уикепедията Зоология Бозайници Растения и др. категории в които раздавам това което е при мен и в Зоомания. Аз вярвам във знанията на хората и уважавам знаещите по мой си начин - за това аз и раздавам знанията и много съм благодарен на моят приятел Кирил Капустин, който е доста тясно свързан със Зоомания и който ми каза за Уикепидеята - благодаря ти Кика :))

Той се изрази така : "Тъй като Стамене си много продуктивен като потребител на интернет и обичаш общополезнитеобществени дейности виж този линк.....и попаднах на място където "плувам" във знания, който искат просто да се доооформят и т.н."

Относно преводите дали ще стават за Уикепедията да определено ще стават тъй като това са Световни документи, които се намират на единични места - примерно Официалният сайт на Фелинологията за Европа и т.н.

Край - отново ти казвам Благодаря за подкрепата Лисана


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: Търся доброволцинови [re: :-)]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано21.10.04 11:54



Няма
Къде ги видя..........

Единствената комерсиалност е че аз съм човека който плаща сметките - и те в момента са ми около 75лв на месец..........

45лв за хистинг тъй като това е Зоопортал и дисковото пространство в момента му е неограничено

30лв изплащам технически услуги

Работя с хората направили сайтовете на София Зоопарк + сайта на БДЗП

Не давам на никой друг пари и не съм искал от никой друг пари за нищо

Раздавам безплатно знания на хората в интернет и не само в Зоомания - и в Уикепедията и давам и на още 2-3 сайта

Къде видя комерсиализма имай в предвид че Зооманията като проект в интернет е от 5 години има доказателства - отвори гугъла и ги намери

И за тия 5 години проекта ми е глътнал + разходите за компютъра около 4-5000лв

А ако ме познаваше лично мен Стамен Василев Стаменов от гр. Перник щеше да знаеш и да кажеш следното: "Аз ако съм на твое място не никога ама никога няма да направя това"

Не разбирам критиката ти но те уважавам.........


Един човек. Един сайт. Един живот.

Тема Re: Търся доброволцинови [re: zoomaniak]  
Автор3eлeния (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 12:53



То тук зооманиаци може и да не намериш но като гледам има доста зоофили




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.