Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 11.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема изпълнимо ли е за 2 дни  
Автор Пeпeляшka (дрипла ;-))
Публикувано01.09.04 18:10



да се преведат и заверят 2 документа (акт за раждане и за сем.положение) от БГ на немски?

keep it simple, stupid!


Тема разбира сенови [re: Пeпeляшka]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано01.09.04 19:53



Само се обади.

Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 01.09.04 19:54.



Тема "Да"-то е относително!нови [re: ABe]  
Автор Peйчъл (ей такава...)
Публикувано02.09.04 09:35



Нали знаеш!

Ако Пепеляшка е в София - никакъв проблем!

Ама моите като дойдат и като кажат "искам го за утре" - хайде кажи ми как да стане, а? Пощенските гълъби ги пенсионирахме вече!

Така че първо Пепеляшка да уточни къде се намира, щото мене ако питаш, един акт за раждане би могъл да се легализира и за същия ден, ако си в София!



Тема благодаря и уточнявамнови [re: Peйчъл]  
Автор Пeпeляшka (дрипла ;-))
Публикувано02.09.04 13:21



не съм в София, но имам кого да изпратя да занесе и на другия ден следобяд и то след 16.30 ч. да отнесе , питах за двата дни, защото девойката има само толкова време да остане. И макар, че малко нагло -колко парички да и отпусна за всичкото? /на бележка ми пишете, за да не стават крамоли тук/
и пак благодаря!!!

keep it simple, stupid!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.