Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 04.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Izka li niakoi....нови  
Автор _FX_ (непознат)
Публикувано23.03.03 19:18



Hi, v4era tursih tutoriali v neta i vsi4kite biaha na angliiski. Moiata idea e se saberem, kato vseki preve}|{da po edin dokyment i posle si go razmeniame. Ako sme 10 4oveka vsi4ki chte prevedat po edin dokyment a chte imat 10. Prevedenite dokumenti mo}|{e da izpolzvame za li4na ypotreba ili s komersialna cel. Ako ima }|{elaechti da se prisuediniat ili imat po - dobra ideia da mi pi6at na e-mail vasil_fx@mail.bg . Predvaritelno vi blagodaria.



Тема Re: Izka li niakoi.... [re: _FX_]  
Автор bsb_2 ()
Публикувано24.03.03 11:12



Първо, не казваш за какво са тези tutorial-и. И второ, за какво да го правя това нещо? Ако мога да го преведа свястно, значи мога да го разбера на оригиналния език. Тогава за какво изобщо да го превеждам? Т.е. аз нямам полза и от размяната, защото не ми е необходимо да чета останалите 9 документа на български. Полза от размяна би могло да има само при документи на различни изходни езици - аз знам английски, ти знаеш немски, превеждаме, разменяме и всеки научава по нещо ново.
А иначе работата за чест и за слава може и да стане, ама трябва да имаш време и да не те мързи. Нещо, което трудно се среща.

Боян
--
What are you afraid of?


Тема Re: Izka li niakoi....нови [re: bsb_2]  
АвторGeri (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 15:27



Napulno sam saglasna s Boqn-no ako moga da pomogna po nqkakuv na4in 6te opitam.Po-dobre ni izqsni ne6tata okolo tezi prevodi...Ako iska6 pi6i mi na poznai_koisam@yahoo.com




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.