Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 28.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо клубът си няма модератор...нови  
Автор oтвopeнa ()
Публикувано03.02.03 23:59



и елементарни правила за допустимо поведение???

Не мислите ли, че това ще спомогне да предпазим важните теми от затлачване с маловажни спорове?

I was crying because I had no shoes
until I saw someone who had no legs...


Тема Дай примери, де!нови [re: oтвopeнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано04.02.03 13:09



Примери за важни и моловожни теми, та да знае човек какво да пише и какво - не.



Тема До разтворенанови [re: ASSASSlN]  
Авторcвoбoдoмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 13:50



Нямаме нужда от цензура.



Тема Re: Защо клубът си няма модератор...нови [re: oтвopeнa]  
АвторБилka (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 14:42



по принцип, клубовете на дирбеге не са модерирани. собствениците се принудиха да въведат възможност за модериране на клубовете, след като зачестиха много проявите на т.н. Интернет "тролове" и типично българските начини за водене на цивилизована дискусия.
за да се дадат модераторски права на някой потребител, е необходима лична инициатива, доколкото ми е известно. пишат потребителите до администрацията, така и така, аман заман, не можем в клуб Преводачи без модератор и предлагаме еди-кой си. не ми е известно по какви критерии администрацията определя дали искането ви си струва. ако прецени, дават права на един или повече потребители да модерират клуба.
тогава тези модератори стават еднолични и пълновластни господари - определят набор от правила и критерии за спазването им, могат да трият и заключват теми и отделни мнения.
ако модераторите са свестни, интелигентни, и най-вече - имат достатъчно време да се занимават с това - може и да се получи нещо. иначе - лошо.
но всичко се плаща на тоя свят.
та мисълта ми е, че едва ли и този клуб се нуждае от модните дрешки на модерирането - все пак, тук не е клуб 10-15 годишни, а и слава богу, от "тролове" засега не е бил нападан.
но ако мислите обратното - пишете на администрацията.
(само моля, не предлагайте Айриш за модератор- ще ме напръска с раундъп и ще ме изскубе от корен под предлог, че съм бурен )




Тема Защото това е всъщност ...нови [re: oтвopeнa]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано04.02.03 14:52



един много чист клуб.

Е, вярно, и сред нас има глупаци и хора, които, макар и превъзходни преводачи може би, са просто слабо възпитани.

Но това не пречи клубът да си е добър.

НИКАКВИ МОДЕРАТОРИ! НИКАКВА ЦЕНЗУРА!

Бъдете високи!


Тема Re: Защо клубът си няма модератор...нови [re: Билka]  
Автор ClD (пристрастен)
Публикувано04.02.03 15:55



Леко с препаратите.

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Съгласен съм с теб.нови [re: ABe]  
Автор ClD (пристрастен)
Публикувано04.02.03 15:57



Клубът си е много готин.

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Аз съм на същото мнениенови [re: cвoбoдoмиcлeщ]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано04.02.03 16:31



Ми, като се появи някаква глупост, какво по-просто от това никой да не й обръща внимание и такава тема бързо ще потъне в забрава.



Тема Re: Защо клубът си няма модератор...нови [re: oтвopeнa]  
Авторзapзaвaт (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 17:33



Дайте да модерираме веднага ника на пусналата този пост, щото някак си дразни нежната ми преводаческа душа.



Тема Re: Защо клубът си няма модератор...нови [re: зapзaвaт]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 18:37



а може би под "модератор" тя няма предвид "цензор", а някой, който всеки ден, или поне често, да задава нови теми?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.