Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 02.07.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложениенови [re: lrish stout]  
АвторLaik (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 17:17



Моето предложение е Irish Stout да се преименува на "Карнобатска гроздова". Аман от чуждопоклонници!

Laik



Тема Кой си ти,нови [re: Laik]  
Автор ClD (пристрастен)
Публикувано30.11.02 18:27



че да определяш кой какъв псевдоним използва? Това си е абсолютно личен избор!!!

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Гладна кокошка просо сънуванови [re: Laik]  
Автор lrish stout ()
Публикувано30.11.02 23:22



Г-н Дилетант, ако следваме твоята логика, ти, който задаваш въпроси от рода на "как се превежда БУЛСТАТ и НОИ", не трябва да стъпваш в този клуб.
Тъй като предвид факта, че трябва да показваме търпимост и толерантност, няма да ти отговоря както подобава и както си го просиш, ще ти кажа, че бих разрешил спора на маса, независимо каква е темата на разговор, без мастика.
Но тъй като това не е клуб на Невежите, към който очевидно принадлежиш, съдейки за това от навременните ти и адекватни "включвания" по темите, признак за ill sense of timing, ще се въздържа от спорове с теб, тъй като съм на принципа, че по-умният отстъпва.

Obtuseness, it is Laik who is thy father.

Slainte!


Тема Re: Развалена бира не се купуванови [re: lrish stout]  
АвторLaik (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 12:24



Точно "Б десетката"!

Към CID: Кой си ти, че да определяш кой как да пише? Това си е абсолютно личен избор!!!



Тема Не е личен избор,нови [re: Laik]  
Автор ClD (пристрастен)
Публикувано01.12.02 16:27



когато командваш някого как да се нарича.

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Не е личен избор,нови [re: ClD]  
АвторLaik (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 18:22



когато командваш някого как да се изразява.



Тема Re: Гладна кокошка просо сънуванови [re: lrish stout]  
АвторLaik (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 18:29



Айриш, извинявай, че говоря на ти, но след последното ти обръщение те чувствам по-близък. Ако си забравил, бях те помолил да ми дадеш примери от твоето творчество, за да се поуча от теб. Все още чакам. Може би си прав, че гладна кокошка просо сънува, но моля те не ме забравяй. Сигурен съм, че много хора очакват от теб да разкриеш богатството на твоя труд!!!



Тема Re: Не е личен избор,нови [re: ClD]  
Автор lrish stout ()
Публикувано01.12.02 18:31



Вонегът казва нещо много вярно:
Проблемът на тъпаците е, че са толкова тъпи, че не могат да разберат, че някой може да бъде умен.

Win or lose, go on the booze!

Slainte!


Тема До дилетантанови [re: Laik]  
Автор lrish stout ()
Публикувано01.12.02 18:38



Дилетант, явно не си спомняш, бях ти казал, че специално в твоя чест ще пусна тема, която отговаря на нивото, на което трябва да се говори за превод в този клуб. Е, пуснах я, и получих 2-3 елементарни отговора. Ако не си я прочел, направи го, темата е Translatability, и дай своя отговор. След това, мога да започна да обсъждам с теб всичко: единица напревода, еквивалентност в превода ако щеш и на запетаите и всичко останало.

Slainte!


Тема Re: До дилетантанови [re: lrish stout]  
АвторLaik (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 20:30



Аз не искам да обсъждам нищо - искам да ми кажеш какви са ти конкретните постижения в практиката. Това е.
Спокоен сън.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.