Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 10.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Работа на "полуприятелски начала"  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 19:41



Е писна ми, писна ми от някои неща в тая професия. Не може да имаш само изисквания за бързина и качество, а когато въпросът опре до плащане, да лазиш по нервите на тоя, който ти е свършил работа, угодил е на всичките ти капризи, обаче понеже сте нещо като приятели, той все да ти обяснява, че няма пари, колко го е закъсал за това и онова, и да иска все ти да му влезеш в положението! Това си е чисто унижение да влезеш в ролята на "досадник", за да си получиш честно изкарания хонорар! Не че разчиташ само на тия пари, ама все пак си е доста неприятно.
И забележете, всичко това след като никой никого не е дърпал за езика да определя дати за плащане, които не може да спази!
Освен това винаги се появява едно гадно чувство: "ами ако..."
Преставаш да вярваш.
И не изпитваш вече същите приятелски чувства, което е най-лошото.
И губиш желание да работиш точно за този човек.






Тема Re: Работа на "полуприятелски начала"нови [re: няkoй]  
Автор зapзaвaт (непознат )
Публикувано31.03.02 20:21



мдааа, познати неща. И това е една от недооценените професии у нас.
Когато им дойде нещо, което прилича на патагонски, си счупват краката да те търсят.... и те намират. След това, обаче работата се омаловажава напълно.
Е, сега имаш повод да откажеш следващия път. Надявам се не си се увътрил с много страници.



Тема Re: Работа на "полуприятелски начала"нови [re: зapзaвaт]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано31.03.02 23:10



Благодаря ти. Не ми се говори.
Но интересното е, че като си го написах ей така, ми олекна, пък каквото ще да става.




Тема Re: Работа на "полуприятелски начала"нови [re: няkoй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 20:50



Всичко е наред!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.