Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 17.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kak da zapochnaнови  
Авторnachinaeshta (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 08:29



zdraveite imam nujda ot vashia syvet. zavyrshila sym ekvivalent na angliiska gimnazia-samo che v USA. angliiskiat mi (spored men ) e na dosta dobro nivo. v momenta sym vtori kurs studentka(ne angl filologia) i poradi finansovi zatrudnenia mi se shte da zapochna niakakva rabota. Struva mi se che prevodachestvoto kum niakoia firma e dobra idea, zashtoto niama da se nalaga drastichno da ispuskam lekcii.
Kak obache da zapochna????
da nahalstvam po firmite i da si razdavam cv-to bes da mi go iskat(zashtoto tova beshe edin syvet na priatelka) ili da chakam da pusnat obiavna za prevodachi?? Davam si smetka, che kato nachinaeshta nikoi niama da mi poveri neshto mnogo otgovorno. obache vse po niakakyv nachin triabva da se zapochne. Kyde gi nabirat tezi prevodachi :)) be izobshto mi pishete shte sym UJASNOOO blagodarna na vsiakakvi syveti. normalno li e da im zvynia na firmite za prevodi i legalizacia i da si davam koordinatite kato rezerva ili tova ne e prieto?
a i dali e nujno da polagam niakakvi testove za da pokaja kvalifikaciata si???/ezikovata/
blagodarnosti ot edna bedna studentka :))



Тема Re: kak da zapochnaнови [re: nachinaeshta]  
Автор зapзaвaт (непознат )
Публикувано29.03.02 11:09



най-добрия начин е да си намериш фирма, за която да работиш, където ще можеш постоянно да практикуваш, да учиш нови неща, и ако си добра те ще те препоръчват тук там, ще се разчуе из средите и ще завалят поръчките :-).
Като казвам фирма, нямам предвид преводаческа агенция.



Тема Re: kak da zapochnaнови [re: nachinaeshta]  
Автор amateur (любител)
Публикувано29.03.02 19:27



Не можах да схвана в момента дали си в България или в USA.



Тема Re: kak da zapochnaнови [re: amateur]  
Авторnachinaeshta (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 19:44



v BG sym v momenta- ot tam mi proizliza i problema. v USA za koi diavol mi e da sym prevodach sled kato tam i posuda da mia pak shte se opraviam :-)



Тема Re: kak da zapochnaнови [re: nachinaeshta]  
Автор amateur (любител)
Публикувано29.03.02 20:16



Че то и тук човек може да се оправи, ние да не сме умрели случайно? Пък миенето на посуда на мен не ми звучи като добра перспектива. Не знам защо но ми се струва, че долавям някакъв повей от страхотно самочувствие и презрение, гледаш от високо, пък уж си начинаеща, млада и неопитна и търсиш съвет. В края на краищата щом там толкова ти харесва защо си тук? И ужасно мразя да се пише български на латиница. Ама ти си над тези неща, нали?



Тема Re: kak da zapochna [re: amateur]  
Авторnachinaeshta (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 20:57



Не знам защо но ми се струва, че долавям някакъв повей от страхотно самочувствие и презрение- i az ne znam zashto go dolaviash. niama takova neshto.samochustvie-da, prezrenie v nikakyv sluchai
уж си начинаеща, млада и неопитна и търсиш съвет-da, tyrsia syvet. shte spodelish li svoia opit s men?-shte sym blagodarna. niamam poznati v tova poprishte,kakto i predstava kakvi stypki da predpriema, a mi zvuchi kakto interesno taka i kato neshto, s koeto bih mogla da se spravia.
sujaliavam za vsichko,koeto v men te drazni .naistina sym nad tezi(i nad mnogo drugi) neshta:_)))



Тема Re: kak da zapochnaнови [re: nachinaeshta]  
Автор зapзaвaт (непознат )
Публикувано31.03.02 20:25



извинявай за съвета , който ти дадох. хммм




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.