Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 06.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема НЕ се занимавайте с Оля - ОПАСНО Е!!  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 17:10



Първо: Слави ИЗОБЩО НЕ ПЛАЩА ЗА УЧАСТИЯ НА ПРЕВОДАЧИТЕ СИ !!!
Второ: ТАТУ са останали страшно доволни от Оля и са я ангажирали за 3 последователни дни с тях и за концерта им в София, където тя превеждаше ПРЕКРАСНО ( аз бях тям!) !
Трето: във филма за ТАТУ , който беше излъчен на 09.03.2002 по BTV ако си го гледал, ТАТУ непрекъснато хвалеха Оля, като Юля от дуета непркъснато повтаряше, колко са и признателни и благодарни за всичко и за " прекрасния превод" ( това го имам на запис! )
Трето: Оля ПОЛУЧИ ЛИЧНА ПОХВАЛА ОТ РУСКИЯ ПОСЛАНИК, който беше на шоуто ( аз бях там, видях ги и ги чух! ) и
Четвърто : ПРЕСТАНЕТЕ да се занимавате с Оля Ал-Ахмед , тъй като това, което правите е от АБСОЛЮТНА ЗАВИСТ! ПРЕСТАНЕТЕ за да си нямате неприятности с руската и арабската мафия! Просто стойте далеч от Оля, за да не ви затрият в дън земя! Не се занимавайте с нея и съветвам дружески и всички останали ЗАВИСТНИЦИ да сторят същото. Търсите си белята!Нищо, че сме във виртуалното! Има си начини! Просто дружески съвет! Забравете темата, за да не съжелявате!



Тема Re: НЕ се занимавайте с Оля - ОПАСНО Е!!нови [re: Пpиятeл]  
АвторJ.P. (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 17:40



Znam, che s mnogo vliatelni hora sa ia vijdali, kato poslanitsi i prochie! Skoro dori sa ia vidiali mi kazaha poznati da si pie kafeto s Boyko Borisov v kafe "Markrit" do NDK, a na ohranata im bili iztekli ochite po biusta i! Taka che az otdavna prestanah i se oteglih - ne iskam nepriatnosti! Tia e chovek na posolstvata i na SDVR, taka che si napalno prav! Chao vi! A kato prevodach - az niamam nishto protiv neia! Iavno tezi zlobni postingi se pishat ot niakoia jena, ili po-skoro netarsena prevodachka, koiato ia e iad! Vsashnost, kakvo li se zanimavam! No v edno si mnogo prav - che ne e sluchaen chovek!!!



Тема Re: НЕ се занимавайте с Оля - ОПАСНО Е!!нови [re: J.P.]  
Автор amateur (любител)
Публикувано15.03.02 20:06



Докторе или какъвто там си, не ти ли омръзна бре, много си елементарен. За всеки е видно че сам си пишеш и сам си отговаряш с различни имена. Нито я знам тая твоя Оля нито искам да я знам. Ако си мислиш че си уплашил някого се лъжеш. Аз специално нито критикувам нито одобрявам тази легендарна личност, но ми писна да чета едно и също. Всички разбраха колко си глупав, и че си влюбен в нея, което си е твоя работа. Само моля те престани с глупостите си да пълниш клуба. ОК?



Тема Re: НЕ се занимавайте с Оля - ОПАСНО Е!!нови [re: Пpиятeл]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.03.02 21:05



ei che gi iztepam tia porove ot ruskata mafia be, i tia ot arabskata i teh, i na olia nema da i se razmine, ti ne me znaesh kolko sym liut be ei, vchera sam izpushih edin gram crack i nishto mi nemashe, znaesh kolko digam ot lejanka a??. . .kelesh s keleshite. che ti ripnem i na tebe na shiata i che ti opasem vejdacite.


bahti kolko sym pros . . . . chak ne si vervam



Тема Re: НЕ се занимавайте с Оля - ОПАСНО Е!!нови [re: Пpиятeл]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.03.02 21:07



aaa, za malko da zabravim, i na boiko borisov che mu ebem makiata



Тема Треперете, колеги!!!нови [re: Пpиятeл]  
Автор ClD (член)
Публикувано16.03.02 00:28



Взехме си беля на главата!!! Ами сега... Потресем съм - той/тя е бил/а навсякъде....

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Треперете, колеги!!!нови [re: ClD]  
АвторKrocky (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 09:17



Spored men tova e samata TYA - Olya Al-Ahmad.

I si e chista DIAGNOZA!





Тема Това е то!!!!!!!!нови [re: J.P.]  
Автор Aнeлия ()
Публикувано16.03.02 11:47



Вярвате ли ми, че не съм се смяла така от години.

Тоя пич ме кефи максимално. Направо ме прай да умиргам. Тия теми ще вземат да ми станат любимото четиво за разсънване.

Само едно предупреждение, господин Оля-е-велика: Гледайте след извество време да си разнообразите малко постингите, че накрая и на вас ще вземат да ви омръзнат.



Тема Re: НЕ се занимавайте с Оля - ОПАСНО Е!!нови [re: Пpиятeл]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:06



Това ли искаше да напомниш на субтитраджиите, нимфетке?



Тема Re: НЕ се занимавайте с Оля - ОПАСНО Е!!нови [re: няkoй]  
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано28.03.02 14:38



Някой, Вие сте или нездраво обсебен от мен, или нездраво, перманентно пиян.

Редактирано от Лo на 28.03.02 14:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.