Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 02.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Даваме акъл - за Ъ..............нови [re: Ъ]  
АвторVesssela (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 21:44



ма щом като е за акъл - давам координати- ето:

vesssela5@abv.bg



Тема Re: дайте акъл, колегинови [re: Ъ]  
Автор Longsen („~„u„Ѓ„Ђ„x„~„p„)
Публикувано25.04.02 23:26



Ако съдя по прякора ти, може би става въпрос за китайски език? :) Както и да е, мисля че решението е да преминеш изцяло към писмени преводи, стига да имаш възможност, разбира се. В противен случай наистина ще ти е трудничко...

Редактирано от Longsen на 25.04.02 23:29.



Тема Re: дайте акъл, колегинови [re: Ъ]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 01:23



А моят проблем е, че започва да ми писва от превод на документи - писва ми, не се издържа направо на тая скука, на тая съвършена досада.
Мразя канцеларщината, мразя сакатата административна мисъл, майната му на парите, извинявам се, просто не ми се живее, така ме е нагазила умората.
Не е ли по-интересно все пак да общуваш с хора, питам се аз. И веднага намирам отговора - сигурно е още по-ужасно.
Съчувствам ти искрено, но аз няма да питам тук какво да правя - просто ще направя всичко възможно поне да отказвам, а не да се гърбя като камила. И да се насоча към друг тип преводи.
Писна ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Тема Колега,,,,нови [re: няkoй]  
АвторVesssela (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 22:37



никакъв не се обаждаш, не казваш дори как си ришил проблема. Драсни някои ред, де!!!



Тема leleeee ....нови [re: Ъ]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 18:34



sychuvstvam ti
edva li ima nesto po-koshmarno ot tova da prevejdash ot Dutch



Тема Re: leleeee ....нови [re: kat]  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 21:21



що така бе човек? Не превеждам на датчани, но мнението ми за тях е като за много симпатични хора. Сподели ако не е така.
Иначе аз реших проблема си кардинално. Всичко решавам така.
Прекратих всякакви отношения с ТЯХ, от няколко месеца дори не чета литература на този език, и понеже съм си преводач в кръвта, започнах да уча език, чиито народ харесвам.



Тема Dutch =нови [re: Ъ]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано06.06.02 21:29



холанд...

Hannibal ad portas!


Тема Re: Dutch =нови [re: RG®]  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 15:04



грешка... май се издадох кои са ми на сърцето



Тема ti ne iskash akal, ti iskash da ni se opla4esh....нови [re: Ъ]  
Авторkris (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 00:27



Izviniavam se za latinskite bukvi, koito polzvam, no ne sam si instalirala bg shrift vse oshte. Prosto ne mi se nalaga da rabotia na kiriliza.
Prevoda4 ot "xxx" ezik? Tova kato kod li da go razbiram? Draznite "naroda" ili agenziite koyto ti davat pora4kite? Poogleday se, prezeni si vazmojnostite i reshi kakvo da pravish s karierata si na prevoda4. Ako neshto te drazni, zna4i ne e za teb.
Ne se sardi, no pri tazi neopredelenost mi prili4ash na kaprizna svekarva ili na polovo neudovletvoren maj.
Rabotia v tozi bransh i znam kakvo e s barzite pora4ki, markashtite i kaprizni klienti, kakto i s postoyanno pazatiashtite se. Nikak ne e priatno, no se nalaga da se raboti i s tiah. No ne moga da obobshtia vsi4ki pod edin znamenatel i da im kaja- VIE STE GADOVE/VIE STE SLADURI...



Тема Re: ti ne iskash akal, ti iskash da ni se opla4esh....нови [re: kris]  
АвторCyrica (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 09:15



Като не си си инсталирала "bg shrift" все още, интересно как четеш написаното на кирилица?
Мисля, че е неуважение да се пише с латински букви точно ТУК, в ТОЗИ форум!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.