Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 31.05.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: sramejliva]  
Авторkalinushka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 12:32



Написах "оля ал ахмед" в гугъл и още първият линк ми извади телефони и мейли. Пробвай и ти.



Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: Pesho]  
АвторAлekcия (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 13:32



Колега, думата "учудвам" се пише с У, не с О!!!





Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: kalinushka]  
Авторsramejliva (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 18:15



Майтапиш се неуместно.



Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: sramejliva]  
Автор xakepxakep (пристрастен)
Публикувано16.05.07 23:30



Не се майтапи:






Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: Aлekcия]  
Автор xakepxakep (пристрастен)
Публикувано16.05.07 23:31



+:





Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД - много е зле!нови [re: Aнчeтo]  
АвторCaид (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 10:36



Здравейте! Аз не съм преводач, савсем случайно попаднах тук в този форум...Само бих искал да кажа нещо за Мюзик Айдал-гледахме една голяма компания предаването, ние сме сирийци и ливанци,работим тук, в вашта страна и сме учудени от ваш РАСИЗЪМ! Аз съм от град Халеб, Сирия и искам да ви кажа , че вие българите не можете да учите нас сирийците на АРАБСКИ! Г-жа Оля Ал-Ахмед не знам как превежда, но знам как говори арабски - ПЕРФЕКТНО!!! Тя го говори с всичките му диалекти и не можеш да разбираш от када е! С нас говори на сирийски, с ливанци - на ливански, с иракчани - на иракски, с Кувейтският Посланик я чухме на един коктейл в Кемпински прекрасно на кувейтски! Тя е на половин арабка, така че ти, българка, не можеш да я учиш на араски, разбра ли! А момичето Кремена изпя песента на чист египетски диалект, и то много добре за българка, която не знае арабски. Така че ще ти казвам на теб наистина културно да престанеш защото ти просто завиждаш на Оля, тя е арабка бе момиче! и има перфектен арабски, баща и е арабин, мажат и е сириец, от наште от Хомс. Аз съм арабин и ще казвам на вас че Оля говори арабски перфектно бе човек, като нас.Ти си булгарка и не можеш да учиш нас, арабите на арабски.И ще кажа нещо за теб - яхраб бейта и ал бейт или би джам бейтак я габия я дзифт инти я хмара. Айде чао ви мног сте смешни. Вие по зле от мен булгарски знаете, а на арбски ще ни учите! Ха-Ха-Ха.



Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД - много е зле!нови [re: Aнчeтo]  
АвторCaид (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 10:38



пьк аз Саид. Забравих да ти кзвам, анчето, че в арабски език има 26 диалекта, дори може би повече.Офецално са 26! Так че - кус уммак, я арса!





Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: xakepxakep]  
АвторCиaд (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 10:48



Саид съм пак. Тези координати не са актуални. Аз опитах но нищо не става! Исках да свържа с нея да кажа на нея какви глупости пишете тука тя до взима мерки, но телефони са променени това е сигурно стара информация и e-mail се връща! Тук не помня кой, аз четох всичко с мои приятели и някой тук, не помня кой писал да се пазите от мафия! Аз само казвам за вас, което знам - наистина Оля има много силни хора зад нея и от наште и от руснаци с които работи и движи и наистина ако тя разбира за тези глупости може да ви случи нещо, особено на расистката анчето. Здрасти анчето, я калба!



Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: xakepxakep]  
АвторCaид (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 10:57



много извинете за грешки но ми трудно на булгарски да пиша! Само да казвам нещо тук мой приятел ми подсеща че да не дразните Оля Ал Ахмед защото тя може да разбира кои сте вие а неин личен бодигард е големият и син който 3 републикански по бодибилдинг лично наш Посланик го поздрави и е страшна мутра, огромен, а за майка си всичко ще прави. Той охранявал нея на Кувейстския коктейл и ние всички знаем колко той опасен.Пак ще напомня нещо за вас, защото много ядосал от вас и заваршвам - Оля перфектно знае арабски и пазете се от неин бодигард! Това от мен и мои приятели.Поздрави от Халеб!



Тема Re: Мнение за ОЛЯ АЛ-АХМЕД-НАЙ-ДОБРАТА ПРЕВОДАЧКАнови [re: Caид]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 12:20



абе, саид, как няма хората да са расисти като от вас арабите само заплахи получаваме... глей кво стана тука в клуба - заплашваш с насилие... роднините ти - атентати по света правят, приятелите ви - изтезават невинни жени в либия... какво да кажа повече: затова хората са недоверчиви към вас и ви мразят... ако се държите по-умерено няма да имате такива проблеми




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.