Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 22.06.24 
Професионални
   >> Преводачи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема адски ми е интересно  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 14:30



колеги, вие, които знаете по три и повече езика. Как го правите? Зубрите правила, граматика и думи или търсите начини да практикувате езика.
Мисълта ми е от втория език нататък как учите?



Тема Re: адски ми е интереснонови [re: пипи]  
АвторПoлиrлoт (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 11:37



от втория език нататък става все по-лесно.
Накрая стигаш до там да разбираш 60-70% от написаното на език, който никога не си учил.
Желая успех и на Вас.



Тема Re: адски ми е интереснонови [re: Пoлиrлoт]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 13:22



Да де, това съм го чувала. Интересна ми е системата на учене. Аз знам дабре 2 езика, и понеже считам, че научаването на език не е лесна работа, се чудя дали ще мога да захвана трети.



Тема Re: адски ми е интереснонови [re: пипи]  
АвторPyиз (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 12:08



Учиш правила, пишеш думи, четеш текстове, правиш упражнения. Нормални действия. Но след като знаеш два езика, ученето на следващ е лесно.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.