Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 19.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема към IS300  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.07.04 11:04



здрасти, та питането ми е за моите свещи. Видях как се свалят, наистина е елементарно, но трябва да се сетиш, че лулата и тапата са едно цяло. Както и да е, свалих ги, платинени са, в идеално състояние са си. Малко им пооправих луфтовете, ама много малко.. та въпросът ми е:
Отгоре на всяка свещ, на челото на сферичката, дето влиза в лулата, има по едно "А", написано с бяло. Знаеш ли какво означава това и възможно ли е това да е знака за първоначалното вграждане, за който ми писа?
10х предварително
А .. лексуса е станал мнооого як

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: към IS300нови [re: the_rider]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано26.07.04 18:15



da, tova e znaka za koito az gledam, no se pak tova ne oznachava che 100% sa originalnite, moje pak v BG da prodavat i takiva det idvat s tozi znak. inache tuk, poprincip ot zavoda idvat s NGK svesti, i te poprincip sa markirani(kato tova A det si vidial) i v posledstvie kat gi smenim, slagame Denso, a te ne sa markirani, ta taka nai-lesno se vijda ako sa smeniani, bez dori da vadim svestite. ta ako tvoie svesti izglejdat kato chisto novi, ostavigi, no ako imash niakvi samnenia, po dobre gi smeniai, niama da navredi.



Тема Re: към IS300нови [re: lS3OO]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано27.07.04 09:13



Е те са Денсо, платинени. Не са сменяни в БГ, щото като я купих не беше още регистрирана, пък и кой търговец ще и купи платинени свещи?! Влезла е от Италия. За сега ще ги покарам още малко да видя дали ще правят пак проблем и ако правят ще ги сменям. Кофти е че са 100 лв. комплекта /за сравнение обикновените са 20/, но ако ги съотнесеш към пробега излиза същото, само че по-рядко се занимаваш.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Бате,нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.07.04 22:35



платинените карат по 100 000 км (на някои им дават и 100 000 мили).
така че малко вероятно е да имат нужда от смяна. Обаче кабели, капачка и палец делко ...... дори да не се кара - остаряват като материали.

UB40 !



Тема Re: Съгла сен съм..нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано28.07.04 08:05



но все пак 6-7 години ми се струват малко за остаряване на тия матеряли, Will see - както пее Мадона в една песен

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Бате,нови [re: jamie]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано28.07.04 08:30



100K mili sa Iridium svesti, togava nomera im pochva sas S




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.