Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 27.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Corolla  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано20.06.04 19:45



Не е ли това най-яката кола....аз много се зарибих напоследък по тях :)))
Искам и вашето мнение, щото хората около мен изобщо не ги харесват тия коли. Преди малко св върнах от Ралито на Боровец, в което взеха участие 77 учатника с навигаторите си. Имаше 4 Тойоти Ярис, и само една Тойота Корола...която отпадна още на първата обиколка. но както и да е. искам ваши мнения за количката





sHaDoW


Тема Re: Corolla [re: Deemer]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано20.06.04 22:10



super sa! ima za vseki vkus, i sa nai-prodavanata, i nai-masovata model kola v sveta, zashtot sa:
nai-nadezdni
imat kup ekstri
i dobra voziya
taka che ne se pritesnyavai, ami napravo: join the club!




Тема Re: Corolla [re: Deemer]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано20.06.04 23:42



Това е една от най-добрите коли в класа си. Новата генерация предлага много широк избор както на двигатели, така и на тип кола (седан, хечбек, версо и Т-спорт купе). Голям фурор в Европа прави версото. Вчера извадих късмет да карам Корола Версо на шоуто на Тойота в София. Впечатленията ми са чудесни. Единствено не те съветвам да купуваш в България 1.4 бензин, защото са правени в Турция.



Тема Re: Corolla [re: punkara]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 00:56



Ами мерси много за поканата в клуба :) но едва ли ще съм ви много полезна тук...защото всъщност тази кола ме кефи на макс, но нищо не вдявам от коли.
е, може би ще се науча някой ден, но нали жена на пътя не се допуска, та...
Аз лично тези коли ги гледам като някакво божество едва ли не. Веднъж имах късмета да се кача да ме повозят в една и сигурно ще разказвам на внуците после. Но като цяло ми е неловко да ги гледам...пък камо ли да ги докосна.... Сякаш не е правена от човешка ръка...
Е, благодаря все пак. :)) виждам, че в клуба обсъждате съвсем други работи...далеч сте от моите психически терзания И може би точно за това едно половината от темите ви не разбирам...
Но ще се радвам много да остана. пък знае ли някой?! може и мен щастието да ме удари по китарата и да се науча да различавам корола 1.6 от 1.8



Тема Re: Corolla [re: avensis]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 01:02



Е, радвам се, че тук вкусовете ни се покриха...макар, че кой човек не харесва КОРОЛА-та??? може да не си го признава, но да не я гледаш с обожание си е направо престъпление.



Тема Re: Corolla [re: Deemer]  
Автор c23O (~)
Публикувано21.06.04 08:26



tazi Corolla det si ia pokazala na snimkata e USA variant, ne mi kazvai che moje da se kupi i v BG



Тема Re: Corollaнови [re: c23O]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 14:00



Не знам. Сполучливо можеше да ме излъжеш и че идва от Сомалия. Не знам дали може да се купи в бг...не съм тръгнала да си купувам още. Но защо пък да не може да се купи и тук???



Тема Въпрос от фен на Peugeot. [re: Deemer]  
Автор Tasko ()
Публикувано21.06.04 16:35



Приятели,
от 6 години карам Пежо (405 дизел) и съм луд фен на марката. Решил съм скоро да подновя автомобила и съм изправен пред голямата дилема - Да остана ли верен на марката или да скоча в Тойота. И по-конкретно, понеже най-вероятно ще става въпрос за кола от магазина - да избера Корола (от август пускат новата Корола) или Пежо 307. Авенсис-а е маниашки автомобил, ни ми идва над възможностите... Нито ги имам, нито ми се дават 40 хил., ако ще и разсрочено.
Като преглеждах предложенията ми се стори, че ценовите условия за сходно оборудвани автомобили Корола/307 са подобни.
Мои приятели с години опит зад волана и с всевъзможни автомобили казват, че отговора е ясен - Тойота. Когото и да съм попитал за Тойота, все се е изказвал ласкво. Не е за пренебрегване и факта, че гаранцията на Тойотите е 3 г., срещу 2 за Пежо. (А за 307 се говори, че давали доста дефекти).
Аз имам нужда да чуя още мнения.

Ще се радвам, ако ме побутнете в "правилната" посока с повече аргументи.

Благодаря предварително!

Таско

Редактирано от Tasko на 21.06.04 16:35.



Тема Re: Въпрос от фен на Peugeot. [re: Tasko]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 16:45



Ами аз не мога да ти изложа много аргументи...даже никакви аргументи ( но ако това ще ти помогне мога да си измислям)...но определено ти трябва Корола...:))
Но все пак ти си преценяваш за какво ще ти трябва колата, и коя ще е по-добре и по-изгодно да вземеш. виждам, че вече си се навил на Корола, за това и аз давам своя вот за нея!!!
ДА ЖИВЕЕ КОРОЛА!!!!!



Тема Re: Въпрос от фен на Peugeot. [re: Deemer]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 17:23



В отговор на:

Ами аз не мога да ти изложа много аргументи...даже никакви аргументи ( но ако това ще ти помогне мога да си измислям)...но определено ти трябва Корола...:))



Е ако така почнете да привличате фенове на японските марки сте я закъсали здраво. Ти да не си приятелка на Шефа? Пропагандата ти може да се сравни само с неговата по настоятелност и целенасоченост




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.