Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 09.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:Отговор на фен на Peugeot.нови [re: Tasko]  
Автор 6eff.bg (член)
Публикувано21.06.04 20:04







Тема Re: Corolla [re: avensis]  
Автор axial (radial)
Публикувано21.06.04 21:17



Абе то и Версо-то (новото) се прави в Турция...



Тема Re: Въпрос от фен на Peugeot.нови [re: Tasko]  
Автор axial (radial)
Публикувано21.06.04 21:27



Мой приятел преди седмица си взе нова Корола. Досега е карал Шкода, Форд и Ситроен - само нови. След първите 500 км. на Королата думите му бяха - Невероятен автомобил! Няма нищо общо с останалите!
Ако имаш възможност направи един тест драйв и си направи сам изводите.



Тема Re: Corollaнови [re: Deemer]  
Автор c23O (~)
Публикувано21.06.04 23:11



ami Evropeiskia i Amerikansia pazar sa dve razlichni nesta i Toyota, kakto i drugi kompanii, praviat kolite si spored tarseneto na saotvetnia pazar, t.e. vapreki che kolite imat edno i sasto ime, ne oznachava che sa edni i sasti. snimkata det si postnala na Corolla e USA variant i e poslednata generacia na Corolla, koiato mislia che e pochti sastoto kat Evropeiskia variant, no tova opredeleno ne se otnasia za predishni generacii na Corolla ili pone az sam ostanal s takiva vpechatlenia. eto malko snimki da sravnish:
USA varianta:



Evropeiskia variant:



v Evropa ne se predlaga USA varianta na Corolla, no pak v sastoto vreme znam che BG e stranata na neogranichenite vazmojnosti i tam sichko e vazmojno, ta ako naistina iskash takava kola ste si namerish nachin da ia dokarash, obache edva li ste ti e osobenno izgodno



Тема Re: Corollaнови [re: c23O]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 23:40



Лелииии...остават ми очичките направо!! само да стана на 18..още малко ми остана....ах лелеее ...
Не виждам особена разлика в щатския и европейския модел...леко е променен външния вид....ама само малко...и двата варианта са страхотни.... Не мога да повярвам, че някои може да направи и такива ПЕРФЕКТНИ автомобили, които да те е страх да пипнеш дори....



Тема Re: Въпрос от фен на Peugeot.нови [re: Scott]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 23:43



Определено не знам кой е шефа... Само знам, че колата е разкошна и това ми стига за да пропагандирам със чиста съвест.
бтв аз съм бивша фенка на Форд Фокус. Виж какво израстване...



Тема Re: Въпрос от фен на Peugeot.нови [re: axial]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 23:45



Дааа....и моя коментар беше такъв!!! Само, че си го казах самичка на ум, защото бях онемяла...До сега са ме возили само в хубави колички...бързички...мощни....НО КОРОЛАТА НАИСТИНА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТЯХ! те ша й дишат прахта май май
Ехх...мойта королка....милата ми тя!



Тема Re: Ford Focusнови [re: Deemer]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 00:41



Корола има едно единствено предимство пред Фокус - по-надеждна е. А теб това не те касае, защото не поддържаш кола.



Тема Re:Отговор на фен на Peugeot.нови [re: 6eff.bg]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 01:16



Шефе, пак ще кажеш че се заяждам, но нека разгледаме статията, а не само заглавието(искам да докажа, че този дето я е писал е гледал в тавана и смукал от пръсти)
Цитирам: На върха на автомобилното качество твърдо продължава да стои Toyota със 101 проблема на 100 автомобила – с 18 по-малко от общата цифра за автомобилната индустрия. От марките на японската фирма на челно място е Lexus с 87 проблема на 100 автомобила – с 6 по-малко от постижението на втория - Cadillac.
Разбор: Тойота е на първо място със 101 проблема на 100 коли. Общата цифра за автомобилната индустрия e 119 (101+18). Обаче Лексъс изведнъж има 87 на 100 и те са с 6 по-малко от постижението на Кадилак, който е втори с 93 на 100(87+6), хм... с 8 по-малко от Тойота?!
Сега тука идва още една дилема - авторът казва 'от марките на японската фирма (Тойота)... на челно място е Лексъс....втория - Кадилак'. Да не би пак Кадилак да е скъсал с GM и станал част от Тойота?



Тема Re: Ford Focus [re: Scott]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано22.06.04 02:46



М/у другото европейския вариянт на Корола(седан), който е показал С230 прилча малко в задните светлини и силуета отсрани на Фокус(седан).

Също така на Сивик(купе) 2003/04 задните светлини са подобни на Фокус (седан). Това си е лични мое мнение и не държа да има хора с такова.

Естесвено, че и Сивик и Корола бих избрал пред Фокус!

Няма страшно щ'ом има брашно, лесна работа ша съ оправиме!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.