Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 24.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:Az puk...... [re: ToyotaFan]  
Автор 6eff.bg (член)
Публикувано22.06.04 13:50



........otdavna sam se otkazal da spora s nqkakvi maloumni tineijari,koito sled porednata si neuspeshna igra na counter strike v nqkoi komputaren club,vlizat da draznat golemi maje kato nas na 35-40g,koito za razlika ot tqx ne xodqt s gradskia transport i ne sanuvat Feararita i Maseratita,koito subota i nedelq ne molqt tatkovcite si da pokarat razdrunkanata mu Lancia Prisma......
Ili drugi,koito samo draznat xorata,bez da govorqt po sushtestvo,da predlojat pomosht na kolega,da se posheguvat daje.............da sa imali Toyota pone.........






Тема Скотинови [re: c23O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.06.04 23:14



поне дотук не се е проявявал като малоумен тийн, въпреки че и аз често съм бил на различно мнение с него ;-)))
С230, АЕ86 НЕ Е перфектна. Всичко е въпрос на това кой какво търси в една кола - Щатската Корола по-скоро е Авенсис в Европа. АЕ86 НЯМА комфорт, но никоя друга Корола няма усещането на Спринтерите (не само АЕ86 е Спринтер!).

ПП: Любопитен факт - "японските" фенове рядко харесват "европейския облик" на съвременните японки. "Европейските" фенове (ФАГ груп , Опел, Форд, Рено, Пежи и ФИАТ груп) пък мрънкат срещу еднообразието (на пръв поглед) на стария азиатски дизайн. Какво толкова - просто сме различни !

UB40 !



Тема Re: Ford Focusнови [re: Scott]  
Автор Deemer™ (___непукист___)
Публикувано23.06.04 00:19



е, не мога ли да съм привърженик на някой автомобил....
бтв още малко ми остава и аз ще почна да поддържам количка...хихи



Тема Re:Toyota Corollaнови [re: Deemer™]  
Автор 6eff.bg (член)
Публикувано23.06.04 00:53



S udovolstvie te chakame v kluba





Тема Re:Прав е Скоти [re: Scott]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано23.06.04 09:12



що си кривите душата сега. Тая королка дето я е показал наистина е грозничка. Може да е върха отсекъде ама е грозничка. Друг е въпроса, че в тоя сайт видях коли дето аз лично смятам за особено красиви, като да речем последната примера на Нисан.
Тъпо е някой да се заяжда само за да дразни другите /според мен Скоти не го прави/ ама е още по тъпо да наскачвате така на всеки инакомислещ и гледащ без "тойота" филтър на очилата си, като някви сектанти с промити мозъци.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Fakti i statistika [re: Scott]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано23.06.04 09:22



Prijatel, ne si spomnjam da sum kazal, che NE TRJABVA DA CHETESH ILI PISHESH v tozi club! Prosto ti napadna edno novopojavilo se mlado momiche, koeto si se radva na kolichkata, kojato si e haresala i ja uprekna v propaganda ili k'vo beshe oshte tam, posle namesi SHEFF-a i t.n.
Tova, koeto ti kazah beshe, che ne biva da draznish horata, koito si pishat i komentirat neshto, koeto haresvat!
Estestveno, che e normalno da ima razlichni mnenija i da se haresvat razlichni koli, estestveno e Corolla da otstupva po njakoi pokazatel ot druga marka ili model, no tova njama znachenie v sluchaja... Tuk ne stava duma dali Corolla-ta e PO ili NAI, nikoj ne ja sravnjava s druga, prosto se izkazaha hubavi mnenija za neja (suvsem zasluzheno pri tova!) i tova sjakash na tebe ne ti haresa...
Anyway, cheti si i si pishi kolkoto ti e prijatno tuk, njama losho! Prosto neka ne se draznim, osobeno, kogato ne stava duma za njakakuv principen spor!



Тема Re:Vij kakvo e kazal....нови [re: the_rider]  
Автор 6eff.bg (член)
Публикувано23.06.04 11:34



....edin ot sektantite s promit mozak(6eff.bg) ot 05.04.04 15:06h

Ne,stava vapros za modela s celia far.Toia s dvata fara go propusnaxme za6toto ne mi xaresva(otpred samo)ni6to 4e taq forma stana svetoven 6ampion na WRC.


Az lichno iskax da si kupq po-malka kola i kato si idvam v Bulgaria da si imam podraka.I iskax da si kupq Almera.Corolla ne mi minavashe na akula,zashtoto toq vunshen vid otpred(E11) neshto ne mi dopadashe,vupreki,che beshe moderen za 1-2 god.No kato vidqx sledvashtia model(postnal sam vi po-gore kolata mi)imenno mi xaresa na vunshen vid............
Sushto taka obicham otkritite otnoshenia.I ako trqbva da si kajem neshtata napravo s istinskite im dumi eto kakvo mislq:
Problema e v tova,che vliza nqkukuv chovek v foruma i iska argumenti ot pritejatelite na Toyota vs Peugeot.Vliza obache nash Scott i zapochva prez malkoto momichence anti kampaniq Toyota ta nakrq prez devet planini v deseta vmukva lichni otnoshenia vs 6eff.bg.Sega nemoga da razbera kakuv mu e problema na tova momche-da xodi da si izbiva kompleksite v drug forum nito ima Toyota nito nqkoi mu iska mnenieto tuka.A ot taq gledna tochka az imam pravo na mnenie,zashtoto sam imal Peugeot i Toyota.Kakvo sega da vlezna v kluba na Seat i da pochna kampaniq anti-Seat li?Pri polojenie,che nikoga ne sam imal takava.....



Тема Re:Vij kakvo e kazal....нови [re: 6eff.bg]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 11:54



Шефе, глупаво е да се оправдавам, защото въобще не се чувствам виновен, но обърни внимание аз в кой диалог вземам отношение и ако искаш наистина да си 'полезен' не с празнодумство какво имаш и какво нямаш, отговори ми на постинга относно заспалата статия която си цитирал.
Мисля че съм много по-полезен с конструктивните си мнения, отколкото твоите и на ToyotaFan диалози за Свтльо, Стьопата и компания



Тема Re:Малкото момиченценови [re: ToyotaFan]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 12:01



Най-интересното е че малкото момиченце (ако не е толкова малко да ме прощава) въобще не се обиди от моите отговори и подмятания. Може би чувството й за хумор все пак успява да пробие през очилата 'Тойота' (това ми хареса Ездачо)



Тема Re:Малкото момиченценови [re: Scott]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано23.06.04 12:05



Tja prosto chistosardechno si prizna, che nishto ne razbira! Spomena, che oshte njama 18 g. i zatova zasega samo si mechtae za Corolla....
Za kakva obida ot nejna strana mozhe da stava duma?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.