Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 30.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема djanti za ae86  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано20.03.04 21:23



ta nai-setne uspyah da namerya reshenie za tova kak i ot kude i kakvi djanti i gumi da polzvam. tova e dosta trudna rabota sus razmera na boltovete na ae86, koito e 4 x 114,3mm. nakraya namerih reshenie, poruchah ot USA komplekt adaptori ot 4 x 114,3mm na 4 x 100mm, tova shte mi pozvoli da si slagam vsyakakvi djanti s nai-populyarniyat razmer boltove 4 x 100mm.
ot gertmaniya poruchah 4 djanti RH Cup 15 x 7, a tuk v itala shte sloza yokohama 195/45/15 za otpred, i 215/55/15 za otzad. taka shte moga da si smenyam neochakvano spukana guma i tuk v italiya, shtot drugite razmeri ne gi vnasyat tuk, i ne gi predlagat na pazara, kato da rechem 225/40/14 i dr.
ta v sledvashtite 2 sedmici kachvam chervenata krasavica na novi djanti i gumi, i shte ya snimam i shte kacha i snimki.




Тема Re: djanti za ae86нови [re: punkara]  
Автор gruhal ((l)user)
Публикувано21.03.04 00:35



Аз пък от един склад за стари джанти си взех 4 перфектни 13x5.5 магнезиеви за 35 лева парчето - 4x114.3 естествено хохохоо :)



Тема Re: djanti za ae86нови [re: gruhal]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано21.03.04 18:52



ne mi vlizat spirachkite pod 13", a 5.5 imam 4 na broi tuk, i skoro shte tryabva da gi prodavam....:).




Тема Аз имах меракнови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.03.04 11:18



за 7J 13" ама и да намеря - гуми над 185/13 в България трудно се намират - истината е в случая по-голям цол. От Нисаните стават - те са на 4Х114.2

UB40 !



Тема Re: djanti za ae86нови [re: punkara]  
Авторcj (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 18:39



брех от колко време не съм влизал тук :) ... а да не говорим за писане, хех :)
така, де - първо ще се възползвам от момента за да кажа на всички едно голямо "ЗДРАСТИ" :)
колкото до въпроса за джантите - с фланци работата наистина става, дори съм чувал, че е здраво и надеждно! Аз обаче - имайки в предвид намеренията ми относно автомобилчето - си оставам скиптик! :) Наистина, много трудно си намерих лети джанти на диагонал 114,3 см - в момента съм с 14х7J. Не е точно размерът, който търсех, но джантата изглежда издръжлива (поне за сега). :)
Междувременно ако някой чуе нещо за 15х8 или даже 15х9J - ще съм благодарен ако ми съобщи!
Поздрави на всички, живи и здрави!



Тема Re: djanti za ae86нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано22.03.04 19:00



Вземи си и черни джанти, аз много им се кефя!

That's BULGARIA


It's yours! Love it!

Тема Re: djanti za ae86нови [re: cj]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано22.03.04 21:41



cj otidi na


i tursi:
rh cup
ili
alufelgen (aluminievi djanti)
pulno e! no pochti vsichki sa 100 x 4 diagonal, taka che tryabvat flanci.
uspehi,
punky



Тема Хех ! Едва ли нонови [re: cj]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.03.04 22:46





UB40 !

Тема Re: djanti za ae86нови [re: punkara]  
Авторcj (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 09:56



Mersi za linkovete, proverqval sam gi veche!
Ne iskam da minavam na flanci, zashtoto ako proekta se razviva kakto zelaq, v kraina smetka kolata shte se dvizi poveche stranichno, ot kolkoto po obshtoprietiq srednostatisticheski nachin
Prosto malko me pritesnqvat flancite pri polozenie, che shte trqbva da se borqt sas sili, usporedni na zadniq most ... osobeno pri nashite patni usloviq v stil sveitsarsko sirene!
Kolkoto do obqvata za 16-kite, tozi razmer e dosta golqm i nepodhodqsht za moite namereniq. Oshte poveche, che s moite 14ki veche imam shiranata ot 7j...



Тема Re: djanti za ae86нови [re: Kykepa]  
Авторcj (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 10:14



Кукера: между другото, моите джанти са черни :) хех :) Но пък едва ли са това, което ти си мислиш... просто наблягам повече на "GO" от колкото на "SHOW" и гледам по-практично на нещата :)

Айде със здраве на всички!

ПС: трябва да си направим една срещичка, да видим кой до къде е, да заздравим малко отношенията!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.