Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 30.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема corolla vs. golf3нови  
Авторjohny (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 17:02



Zdraweite pichowe. Iskam da wi popitam moga li da se sdobiq s toyota corolla 1,4 ili 1,6 dwigatel, sled 94 g. (za predpochitane compaq) za okolo 6000-7000 lw. Mnogo se kolebaq mejdi golf3 i toyotata. Edinstwenoto koeto me pritesnqwa pri toyotata e che chastite i sa mnogo po skupi, otkolkoto na golfa, wupreki, che znam che sa mnogo kachestweni koli. Kolata sha q karam predimno w Sofiq. Daite nqkuw suwet i dali moga da si namerq dobur awtomobil za tezi pari.



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: johny]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 19:11



za7000 moje6 da vzeme6 daje ot parvyte ot 97 godyna,abe ne 4ak za 7000 ama za pone 8000 s dvata kragli fara,ako pak ne moje6 da vzeme6 ot poslednyte ot predi6nya model /stotycata/mnogo sa dobry i barzy osobeno 1.616v



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: johny]  
Автор avensis (непознат )
Публикувано18.11.03 21:12



Голф е пълно дърво в сравнение с Корола. Вервай ми!



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: LEXUS]  
Авторjohny (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 09:28



Awe az ne se napuwam da mi e mnogo burza kolata ama i ne iskam da mi e mnogo bawna. Okolo 80 konq sa mi extra. Iskam kato wlqza w neq da si q karam, da mi e gotino i da ne mi se chupi wseki mesec i sled 1 godina da mi izleze 2 puti po skupa.



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: johny]  
Авторjohny (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 10:10



Aaa i za oshte neshto se setih. Ima li znachenie kude e proizwedena kolata? Tezi, koito sa proizwedeni w Japan ne si li po - kachestweni i kak po id-to na dwigatelq da poznaq kakwo proizwodstwo e corolla-ta? Ari naduhwaite ma, che sichkite mi priqteli karat nemski koli i sichki ma naduhwat za golf-a :).



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: johny]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 11:11



Пич, ако ти си търсиш Корола, само за да си 'различен' от приятелите си или да се дракаш с тях, просто забрави. Всеки проблем - дори и най-малкия ще бъде подчертан и разгледан под лупа. Накрая ще намразиш колата си. Трябва да ти е на сърце преди да я купиш, за да не й 'търсиш кал под ноктите'. А освен това защо не помислиш и за други модели, защо Тойота и VW само? Според мен малко по-неизвестните марки са по-добра покупка



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: Honda]  
Авторjohny (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 12:26



Sprql sum se na tezi dwata modela, zashtoto sa zdrawi i sa mnogo podhodqshti za grada. Estestweno, che ne q kupuwam, za da sum razlichen :) prosto iskam da naprawq dobur izbor. I ne znam kwo mi e na surce, shtoto twa sha mi e purwata kola :). 10x wse pak.



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: johny]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 12:52



Пич, не искам да звуча поучително, обаче съвета ми е да намериш познат с колата, която мислиш да купиш и да я огледаш/покараш. Особено щом ти е първата. Не се уповавай само на съвети - виж със собствените си очи и пипни с ръцете си.



Тема Re: corolla vs. golf3нови [re: Honda]  
Авторjohny (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 13:31



Ami i az taka mislq obache ne moga da namerq poznat s toyota :). Golf weche sum karal. Iskah ako ima chowek ot kluba, koito e karal i dwata awtomobila da spodeli mnenieto si prosto, a i gledah naskoro nqkwa nemska klasaciq za koli na 10-11 godini, w koqto corolla beshe na 7mo mqsto po bezawariino karane i to sled nqkwi super luksozni awtomobili kato porsche ili SL deto sus sigurnost ne sa karani tolkowa mnogo kato po - masowite awtomobili. Golfa beshe na okoo 35to mqsto ili neshto takowa. Naprawi mi wpechatlenie, che purwite mesta sa samo za qponski awtomobili.



Тема Re: corolla vs. golf3 [re: johny]  
Авторtoyota_fen (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 16:36



Johny, karal sam i Golf III, a sega - Toyota Corolla 1,3. Toyota-ta e kategorichno po-dobra. No "Honda" ne ste da si priznae kakvo tochno ima predvid, ta az da ti kasha. Pogledni i Honda Civic. Za tia pari moshesh da vzemesh chudesna mashinka... Vish tova






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.