Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 22.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: kykep, neshto za tvoyat dvigatel...:)нови [re: Kykepa]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.08.03 08:43



Ami stom si kupil kolata bez dokumentatzijata, zasto ne si kupish kniga za neja? Vse pak si maj, moje da ti dojde vdahnovenie. Az sam jena i pak znam pone kade da pogledna da vidja dali pone technostite sa nared.

Tuk mojesh da namerish knigi



I az imam Camry i sam dovolna. No i tja si iska poddrajka i popravki, kogato e po-"vazrastna" , kakto vsjaka kola. Loshoto e, che obiknoveno ne sa evtini. No kogato vsichko e nared, si e mnogo hubava kola, ima dalag jivot, i si zadarja tzenata.

Btw, nikoga ne sam chuvala za 2 radiatora... Naskoro smenjah radiator i znam sas sigurnost, che e edin.



Тема Re: kykep, neshto za tvoyat dvigatel...:)нови [re: Gia]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано18.08.03 09:29



ako imash klimatik, znachi imash i vtori radiator, namira se pred normalnia i imeto mu e 'condenser'(ne sam siguren za ime na BG). inache osven radiatora(za antifriza), condenser-a ima i oste dva malki radiatora, no te sa pod tabloto i sa za temperaturata v kupeto. ta na edinia imeto e 'heater core'(polzvash go postoiano prez zimata za da e toplo v kolata), a na drugi imeto e 'evaporator'(polzvash go postoiano prez liatoto, za da e studeno v kolata). inache ako triabva da vlizame v podrobnosti, mnogo ot novite koli imat i oste radiatori, za da e vazmojen 'dual climate control' opciata, a sasto taka i mnogo koli veche imat otdelen radiator za masloto na avtomatichnata skorostna kotia.



Тема Re: kykep, neshto za tvoyat dvigatel...:)нови [re: Gia]  
Автор Kykepa (Фенче)
Публикувано18.08.03 23:22



Az vduhnovenieto otnosno avtomobilite si go imam ot kakto sum se rodil.

Moga da ti kaja daje, 4e sam si smenih kru6kite na gabaritite i na stopovete, za6toto bqha izgorqli i antifria dolqh, to drugoto e nared az go proverih.
Samo klimatika ne znam kak 6te opravim, no moje i bez nego, makar 4e tuk
v Pennata e adtzki gore6to kato v Pleven.Az sum ot tam 35-40 g. C e vseki den.:)

Mersi za saita s knigite!

Zasqkohme q gori nqkude kum 10L na 100km.
Ako q ru4kame sigurno i pove4e 6te gori !

Za radiatorite ve4e razbra!



Тема Ееее !нови [re: Kykepa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано19.08.03 00:08



Не е толкоз в Плевен да ге !
Айде поздрави от един Ловчанлия ;-)))

UB40 !



Тема Re: Не е странно бате !нови [re: c23O]  
Автор Kykepa (Фенче)
Публикувано19.08.03 01:05



Mersi za saita!

To se okaza 4e Camri-to e Deluxe !

Dvigatelq e pi6e samo 4e e 2.0L, L4, EFI

Ne mojah da namerq ni6to pove4e.Su6to taka ima 5 zapisa na nqkakvi pregledi v baza danni, no trqbva da dam $20 za da gi pregledam.Moje bi po-kusno.



Тема Re: Ееее !нови [re: jamie]  
Автор Kykepa (Фенче)
Публикувано19.08.03 01:18



Mersi za pozdravite na lov4anliq !!!



Тема Re: za knizka v USAнови [re: punkara]  
Автор Kykepa (Фенче)
Публикувано19.08.03 02:04



Lo6oto e, 4e nqmam postoqnen adres tuk v US, za6toto jivq v motel.

A te za knijkata sigurno 6te mi iskati edna godina prestoi nqmam.

Ami taka e ama 6te se opravim nqkak si !



Тема Re: a be, hora, vie me otchajahteнови [re: c23O]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано19.08.03 03:43



Kakvo mi trjabvashe da se obajdam?! Takmo si bjah stastliva, che edinstvenijat mi radiator e toku-sto smenen, a vie ubihte vsichko detsko v men... Sega ima da se chudja koj oste ste trjabva da se smenja....



Тема Re: a be, hora, vie me otchajahteнови [re: Gia]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано19.08.03 08:17



ne se pritesniavai, ne viarvam da triabva da smeniash koito i da bilo ot tez radiatori, nali se pak govorim za Toyota . nai-mnogo da triabva da smenish niakoi den condenser-a, no ako imash A/C v momenta, znachi si svirkai .
btw, kvo Camry karash, a i ot kade si, to Camry-ta se karat predimno samo v USA-to?



Тема Re: a be, hora, vie me otchajahteнови [re: c23O]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано19.08.03 20:13



E, da ne se shashkam togava! Da, v US sam. Imam A/C, razbira se. V Arizona jiveja!

Btw, vidjah tazi sutrin, che si se pojavil v "nashija" (US) club. Ne sam te vijdala predi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.