Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 03.05.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Надписи в/у опаковкинови  
Автор чoвekoлerлoxpaнoдeн (интригант)
Публикувано25.09.03 00:25



Не питайте кой ги чете тия указания по разните му там продукти, а по-скоро кой ги пише. Ето и някой от нобеловите лауреати.

На сешоар: “Не ползвайте докато спите.” (ебаси, това ми е единственото останало време да си суша косата)

На пакетче чипс: “Спечелете много награди. Покупка не е необходима. Повече информация в пакета.” (специална оферта за чораджиите)

На луксозен сапун: “Упътване: Използвайте като обикновен сапун” (дано да не ви е първия сапун)

На кутия със замразена храна. “Указания за употреба: Размразете.” (ммммммммм, хитро)

На пакетиран десерт (напечатано на дъното): “Не обръщайте” (късно, късно)

На полуготов пудинг: “Продуктът ще бъде горещ след загряването” (не думай)

На ютия: “Не гладете дрехите върху тялото” (въпреки че спестява време)

На детски сироп против кашлица: “Не карайте кола и не работете с машини след използвенито на лекарството” (мдаа, ще можем жестоко да снижим броя на строителните инциденти ако разкараме тия 5 годишни пишлемета от багерите)

На хапчета за сън: “Внимание: Може да предизвика състояние на сънливост” (НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ)

На опаковки с коледни светлини: “За употреба само в помещения и извън тях” (а къде не може?)

На кухненски робот: “Да не се ползва за другата цел” (тука вече неам думи)

На пакет с ядки: “Внимание: съдържа ядки” (ще го има и в новините)

На пакет с ядки: “Инструкция: Отворете пакета. Яжте ядки.” (Дишайте. Издишайте.)

На детски костюм Супермен: “Носенето на този костюм не ви позволява да летите.” (върнете ни парите)

На моторна резачка: “Не се опитвайте да спрете резачката с ръце или гениталии” (значи е имало опити)


Преведено от английски

___________________________
Не ме е страх от смъртта, но не ми се умира точно днес


Тема Много.....нови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано25.09.03 09:13



...свежо!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Надписи в/у опаковкинови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано25.09.03 09:40



Малко по-встрани от темата, но пък за това е мило, българско и родно...
Решили хората промоция да правят и го дават беСплатно
Не можах да се сдържа да не си сканирам етикетчето...




А относно упътванията за употреба - в упътването на микровълновата ни печка пишеше, че не става за сушене след баня на котки и други дребни домашни любимци, както и за сушене на дрехи.

Редактирано от Mamma на 25.09.03 10:47.



Тема Re: Надписи в/у опаковкинови [re: Mamma]  
Автор VaMbi (Martin Silenus)
Публикувано25.09.03 10:45



az pqk sqm lud fen na kroasanite ... na vsichki na opakovkata pishe :"godno do: vizh opakovkata"

trying 2 remember how 2 4get


Тема Re: Надписи в/у опаковкинови [re: Mamma]  
Автор миз (отвеяна)
Публикувано26.09.03 01:47



ааа, това за котките и другите дребни домашни любимци е абсолютно необходимо, това си е много нашумял случай! сложили са го защото една американска дама като си купила микровълнова фурна прочела в инструкциите/рекламата, че може да се ползва за абсолютно всичко, за което се ползва традиционната електрическа фурна. а тя имала навика след като си изкъпе кученцето да го слага за кратко на много слабо във фурната да поизсъхне. е, пробвала и в микровълновата. не знам после дали е пробвала да я изчисти или направо я е изхвърлила. естествано, като истинска американка се опитала да съди производителя, та затова са добавили предупреждението за дребните домашни любимци.
а иначе на мен един от любимите ми надписи е "оказион за нови стоки"

Редактирано от миз на 26.09.03 01:49.



Тема Re: Надписи в/у опаковкинови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 12:26



as pak licno sam specelila dosta nagradi ot razni opakovki det se prastat ....
za konkursi igri i t.n.....a na cigarite tyk v italia pisce,,vnimanie cigarite ybivat,,-tova izleze ot 1 mesec kato zakon na vsiak kutia sas cigari ima tozi nadpis sas cerni golemi bukvi



Тема Това ми напомня...нови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Автор Queen Alice (златна)
Публикувано26.09.03 14:24



... за четвъртата част на Пътеводителя - "Сбогом и благодаря за рибата", където един човек беше построил къщата си край морето с фасадата навътре, така че като влезеш в нея и се огледаш, сякаш целият свят е в една сграда, а ти си пред нея. Името на този човек беше Уонко Нормалния, а къщата си беше кръстил " Извън Лудницата", като повода за това беше следния текст:
Хванете клечката в средата. Навлажнете острия край с език. Мушнете в пространството между зъбите със заобления край към венеца. Движете внимателно отвън навътре.
"- Стори ми се - каза Уонко Нормалния, - че всяка цивилизация, която толкова е загубила разсъдъка си, че се налага да поставя писмена инструкция за ползване върху пакет клечки за зъби, вече не е цивилизация, в която мога да живея и да остана нормален."
Затова и живее в "Извън Лудницата" :)

"Гордо развени
в бурята от мечове
златисти коси"


Тема Re: Надписи в/у опаковкинови [re: moderator]  
Автор JMCG ()
Публикувано26.09.03 18:09



Ami ne samo v Italia gi ima,zashtoto i v Ispania sa gi pusnali.
Vse pak predupreshdavat glavotsite deto pushat,zashtoto:
Da pushish mnogo ima dve sledstvia:
1.Zapochvash da zabraviash
2.Veche ne se seshtam....



Niakoi da me izkluchi,che filosofiram mnogo!


Тема Re: Надписи в/у опаковкинови [re: миз]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано06.10.03 17:56



Или магазините "Всичко за 1, 2, 3 и 5 лева!"



Тема SIESTAнови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
АвторFafla (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 01:40



Върху опаковката на въпросните вафли пишеше нещо от сорта на "Възможно е да има наличие на фъстъци", а тя ТРЯБВА да е със фъстъци...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.