Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 30.04.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMA  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 16:08



VIJTE MNENIETO NA EDIN PREPATIL CHOVEK V OTGOVA MI "STANI BOGAT".



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 00:17



Прочетох мнението ти и предполагам, че е така, но аз не съм участвала или присъствала като публика и именно в тази връзка е въпросът ми.
Как можеш да бъдеш допуснат до участие? Или по-точно може би до разговор с въпросната психоложка? Аз съм виждала само чрез изпращане на смс, или има и друг начин? Пратих 2 смс-а, отговорите бяха да продължавам да пращам, защото шансовете ми се увеличавали. Голяма простотия и мисля, че никой нормален няма да се хване
Или това е поредната игра на късмета (и заблудата) на зрителите?!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: a]  
Авторgoldy (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 23:49



KAKTO TI KAZA ,TOVA E POREDNATA ZABLUDA ZA ZRITELIA.MOI POZNATI SA UCHASTVALI A PAK I AZ SAM PRASHTALA SMS,NO V NACHALOTO NA IGRATA.TOGAVA BESHE TAKA:PRASHTASH SMS I TE TI IZPRASHTAT SMS S LICHEN KOD KOITO TRIABVA DA VAVEDESH V STRANICATA NA SDELKA PO INTERNET.TAM IMA KUP VAPROSI KOITO TRIABVA DA POPALNISH OT SORTA,KOLKO PARI POLUCHAVASH,KOLKO HARCHISH ,KOLKO BIHA TI BILI DOSTATACHNI,LUBIMI ARTISTI,PEVCI,IMASH LI NIAKAKVI ZALOJBI I T.N.....A KATO GLEDAM SEGA KAK SA GO NAPRAVILI DA PRASHTASH POVECHE SMS SI E NAPRAVO PIRAMIDA ILI BEZDANNA IAMA.TOVA E ZA SEGA OT MEN.AKO IMASH DRUGI VAPROSI PITAI.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторDivata (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 18:31



nqmam dumi za tva predavane i vsi4ko ako ne e naglaseno........Aitovskata kurva Elka kak taka to4no na 22-ta sedmica be6e izbrana da u4astva...............ta i spe4eli 50 000lv.,e nali e /be6e lubimka na bankera.koi znae banker4eto kolko pati i raztvarql kra4kata.................



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Divata]  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 22:18



A MI DA. I AZ MISLIA CHE DOSTA PATI E PRESPALA S BANKERA,A PAK MOJE I DRUGI RABOTI DA MU E PRAVILA. A SEGA VIDIA LI NOVATA RUSA ZVEZDA OT IHTIMAN.ELKA NOMER 2,A MOJE I PO LOSHO. A MI TAZI EMILIA OT RUSE TIA E OT EKIPA NA"SDELKA ILI NE",A UJ NE MOJELI DA UCHASTVAT HORA OT "SIA".TOVA VI GO GARANTIRAM ZASHTOTO EDIN MOI PRIATEL KAZA CHE TOCHNO TIA GO E PREPITVALA.TAKA CHE MILI HORA...NE SE LAJETE I NE SI DAVAITE PARITE ZA SMS...OSVEN AKO NE STE RUSI JENI KOITO UMEIAT DA SI RAZTVARIAT MAISTORSKI KRAKATA.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторkoili (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 14:17



abe xora stiga ste se vrazvali na lazi
taia ot RUSE rabotela v SIA...vseki malko po nared s glavata moze da se dosety 4e tova e gnusna insinoazia!!! nali koito poiska moze da napravi spravka v NTV i da vidi dogovorite i deklaraziite na u4astnizite!!!! aloooooooo svoboda i info. za vseki koito iska



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 13:13



Niama nikakva izmama,az sam pechelil 50 000 i nikoi nishto ne mi e kazval kade e parata.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Divata]  
Авторsdelka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 11:43



Prekrasno e da ti zavizdat,a oshte po prekrasno e da si vdigash krakata ne mislite li???????



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Lucky]  
Авторemocia (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 15:40



А кой си ти?



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: emocia]  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 21:32



NIAKOI HORA SA MNOGO ZADRASTENI I NE VIJDAT PO DALECH OT NOSA SI.A PAK NALI RABOTIAT V "SIA".DA NE SA LUDI DA KAJAT CHE IMA NAGLASE NI NESHTA.POZDRAVI NA VSICHKI NAIVNICI.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.