Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 07.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMA  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 16:08



VIJTE MNENIETO NA EDIN PREPATIL CHOVEK V OTGOVA MI "STANI BOGAT".



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 00:17



Прочетох мнението ти и предполагам, че е така, но аз не съм участвала или присъствала като публика и именно в тази връзка е въпросът ми.
Как можеш да бъдеш допуснат до участие? Или по-точно може би до разговор с въпросната психоложка? Аз съм виждала само чрез изпращане на смс, или има и друг начин? Пратих 2 смс-а, отговорите бяха да продължавам да пращам, защото шансовете ми се увеличавали. Голяма простотия и мисля, че никой нормален няма да се хване
Или това е поредната игра на късмета (и заблудата) на зрителите?!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: a]  
Авторgoldy (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 23:49



KAKTO TI KAZA ,TOVA E POREDNATA ZABLUDA ZA ZRITELIA.MOI POZNATI SA UCHASTVALI A PAK I AZ SAM PRASHTALA SMS,NO V NACHALOTO NA IGRATA.TOGAVA BESHE TAKA:PRASHTASH SMS I TE TI IZPRASHTAT SMS S LICHEN KOD KOITO TRIABVA DA VAVEDESH V STRANICATA NA SDELKA PO INTERNET.TAM IMA KUP VAPROSI KOITO TRIABVA DA POPALNISH OT SORTA,KOLKO PARI POLUCHAVASH,KOLKO HARCHISH ,KOLKO BIHA TI BILI DOSTATACHNI,LUBIMI ARTISTI,PEVCI,IMASH LI NIAKAKVI ZALOJBI I T.N.....A KATO GLEDAM SEGA KAK SA GO NAPRAVILI DA PRASHTASH POVECHE SMS SI E NAPRAVO PIRAMIDA ILI BEZDANNA IAMA.TOVA E ZA SEGA OT MEN.AKO IMASH DRUGI VAPROSI PITAI.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторDivata (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 18:31



nqmam dumi za tva predavane i vsi4ko ako ne e naglaseno........Aitovskata kurva Elka kak taka to4no na 22-ta sedmica be6e izbrana da u4astva...............ta i spe4eli 50 000lv.,e nali e /be6e lubimka na bankera.koi znae banker4eto kolko pati i raztvarql kra4kata.................



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Divata]  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 22:18



A MI DA. I AZ MISLIA CHE DOSTA PATI E PRESPALA S BANKERA,A PAK MOJE I DRUGI RABOTI DA MU E PRAVILA. A SEGA VIDIA LI NOVATA RUSA ZVEZDA OT IHTIMAN.ELKA NOMER 2,A MOJE I PO LOSHO. A MI TAZI EMILIA OT RUSE TIA E OT EKIPA NA"SDELKA ILI NE",A UJ NE MOJELI DA UCHASTVAT HORA OT "SIA".TOVA VI GO GARANTIRAM ZASHTOTO EDIN MOI PRIATEL KAZA CHE TOCHNO TIA GO E PREPITVALA.TAKA CHE MILI HORA...NE SE LAJETE I NE SI DAVAITE PARITE ZA SMS...OSVEN AKO NE STE RUSI JENI KOITO UMEIAT DA SI RAZTVARIAT MAISTORSKI KRAKATA.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторkoili (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 14:17



abe xora stiga ste se vrazvali na lazi
taia ot RUSE rabotela v SIA...vseki malko po nared s glavata moze da se dosety 4e tova e gnusna insinoazia!!! nali koito poiska moze da napravi spravka v NTV i da vidi dogovorite i deklaraziite na u4astnizite!!!! aloooooooo svoboda i info. za vseki koito iska



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 13:13



Niama nikakva izmama,az sam pechelil 50 000 i nikoi nishto ne mi e kazval kade e parata.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Divata]  
Авторsdelka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 11:43



Prekrasno e da ti zavizdat,a oshte po prekrasno e da si vdigash krakata ne mislite li???????



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Lucky]  
Авторemocia (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 15:40



А кой си ти?



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: emocia]  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 21:32



NIAKOI HORA SA MNOGO ZADRASTENI I NE VIJDAT PO DALECH OT NOSA SI.A PAK NALI RABOTIAT V "SIA".DA NE SA LUDI DA KAJAT CHE IMA NAGLASE NI NESHTA.POZDRAVI NA VSICHKI NAIVNICI.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторsdelka (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 16:09



Izglezda ,che vie ne vizdate po dalech ot nosa si.Obzela vi e paranoya ili moze bi taka podlagate na samnenie ,dali dnes shte vi stane ili ne!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: sdelka]  
Авторfenka_na_Rumen (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 12:14



Tva e nai-qkoto predavane !A Rumen e nai-gotiniq vode6t izlizal dosega!Mnogo iskam da otida da si probvam kysmeta,ama ne mi e zaradi parite,prosto iskam da se pozabavlqvam za6toto atmosferata v studioto e vyrha.i tova e zaradi Rumen4o,toi umee da predrazpolaga u4astnicite pyk i s tezi pronicatelni o4i...
Poznavam edno momi4e(koeto e ot moq grad,sy6to taka) i koeto otide da igrae tam,vaob6te nqma takiva gnusni raboti za kakvito govorite tuka!Vsi4ko si e OK.Ama nie bylgarite sme sviknali da sme 4ernogledi i da ne se radvame 4e nqkoi ot nas e spe4elil ili 4e prosto e izvadil kysmet 4ove4eca!Nie znaem samo da zavijdame,slava bogu 4e az ne se otnsqm kym tova 4islo!Hei,hora stiga ste obijdali i ne zlobeite 6toto 6te vi se spukat jly4nite mehuri ot qd!Razdavaite go malko po-spokoino i se radvaite na jivota!Stiga s taq zloba...i posle se 4udeli za6to bulgarinyt ne jiveel dylgo,ami ot ZLOBA I ZAVIST!!!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: fenka_na_Rumen]  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 19:01



PARVO NIAMAM KAKVO DA MI STANE I VTORO IMAM SI DOSTATACHNO PARI I TO IZKARANI S MNOGO I TO NE V LEGNALO POLOJENIE.IAVNO VIE STE PREKALENO NAIVNI.NA NIKOGO NE ZAVIJDAM PROSTO VIJDAM NESHTATA MALKO PO DOBRE OT VAS.I OT OTGOVORA NA "SDELKA" RAZBIRAM CHE TAM NAISTINA SI VDIGAT KRAKATA.E SHTO TAKA IM E UDOBNO SI E ZA TIAHNA SMETKA.NO SHTE DOIDE VREME KOGATO NIAMA DA SA TAKA MLADI I KRASIVI I TOGAVA SASHTITE TEZI KOITO SEGA IM OTVARIAT KRAKATA,TOGAVA SHTE GI IZHVARLIAT.PAK KAZVAM:CHESTITO NA VSICHKI NAIVNICI.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторfenka_na_Rumen (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 22:00



E,mersi :)

Az li4no ne vrqvam na tova koeto kazva6.Predavaneto e super.No nali pyk vseki si ima pravo na mnenie;) ne e li taka? No molq vi ne nalagaite svoeto mnenie,ima hora koito se kefqt na sdelka ili ne,ima i takiva koito ne se kefqt.Svoboda na izbor 4isto i prosto!Vidqh kak uporito pliuete po sy6tnostta na predavaneto i re6ih da go za6titq ot imeto na vsi4ki koito go haresvat(a znam 4e te sa dosta pove4e ot tezi,koito go opliuvat) Istinata ima vinagi dve strani!Za6to ne se opitate pone da poglednete malko i ot drugata! ;)



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: fenka_na_Rumen]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 18:05



Ей,хора!Румен е супер пич!Много готин и секси сладур е и води предаването СТРАХОТНО!!!Руми,ако прочетеш случайно това да знаеш че те обичам страшно много!Господи,ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

Ивето



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Rumen The Best]  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 21:45



EI MILI HORA POJELAVAM VI DA OTDETE DA IGRAETE V SDELKA,NO KATO OTIDETE MOLIA SLEDETE VNIMATELNO KOI KADE VLIZA I KAKVO PRAVI.OPREDELENO NE KAZVAM CHE VSICHKI UCHASTNICI MINAVAT PREZ NECHII LEGLA,NO ZA NIAKOI HORA NAISTINA GO PRAVIAT.TAM OPREDELENO IMA NESHTO IZMISLENO.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 22:00



ОК,кажи едно легло ,през което минават момичетата!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Rumen The Best]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 20:41



За мен лично Румен е най-готиния водещ в България.И не само като водещ,но и като мъж.Просто е супер!Бих дала всичко за да го видя наживо,дори и да си тръгна с 10 стотинки или ибришим,цвички или там каквото и да е евтино,но ще си заслужава да седна до него,да го прегърна или да го целуна :) Много е сладък.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Rumen The Best]  
АвторGOLDY (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 22:56



TO SE VIJDA CHE SI OT TIA NA KOITO GASHTITE SAMI IM PADAT KATO VIDIAT MAJ.ZA NEGO TI PROSTO SHTE SI POREDNATA NA KOIATO SHTE PRAVI MILI OCHI ZA PRED EKRANA.A PAK PREZ KOE LEGLO TRIABVA DA MINESH ZA DA VZEMESH PO GOLIAMA SUMA OTKRII SAMA.AMI IAVI SE NA KASTINGA KOITO ORGANIZIRAT OT SDELKA.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 11:38



Да,вече се явих на кастинга!Мислиш ли че не съм го направила,след като съм такава фенка на Румен и предаването???Ти въобще какво знаеш за Румен(освен някоя простотия от някой смрадлив жълт вестник)Почти нищо не знаеш!А за мен пък абсолютно нищо не знаеш,така че моля те не ме обиждай с думи от сорта,че ми падат гащите сами!Не,не ми падат!АЗ не съм наивно момиченце на 17-18 години,мила!Аз потвърдих,че не ми е въобще до парите,ако ще и да си тръгна с предметна награда даже!АЗ СЪМ ЗА ШОУТО!!!Пък и няма нужда да минавам през нечие легло,защото ако искам да се харесам на някой,мога и с ПОГЛЕД да го направя!Това е СДЕЛКАТА(която не много жени умеят да сключат)А с мъж като Румен това няма да е никак трудно! ;) Той е истински!Защо всички мислите,че трябва да се мине през легло,за да спечелиш,спомнете си че са печелили и доста възрастни жени и мъже даже(с доста добри сумички),и те ли са минали през леглото?Сигурно ще кажете ДА!За вас всичко е поквара,и толкова сте слепи че сигурно и в девствеността на Дева Мария не вярвате!
Божичко кой ти говори за секс?Вие все натам го обръщате,което е жалко!Не всичко е пари и секс,хора!Ама то зависи и от гледаната точка,от която виждате нещaта! ;)



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: sdelka]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 14:39



#####___##__##___###___###___######___##___##
#____#___##__##___##_#_#_##___##________##___##
#____#___##__##___##__#__##___##________##___##
#####___######___##_____##___######___######
#_____________##___##_____##___##________##___##
#_____________##___##_____##___##________##___##
#_________#####___##_____##___######___##___##


E НОМЕР 1!!!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Rumen The Best]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 19:14



Сега убедихте ли се по-хубаво?Пенка жената си взе 25 000 лева и си замина ;)не е нито млада,нито красива,а пък взе третата огромна сума от таблото!Така че спрете да зеете и да ревете!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Rumen The Best]  
Авторgoldy (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 22:26



HA-HA- HA.PRODALJAVAITE DA VIARVATE.ZASHTOTO TAM GORE NAISTINA VSICHKO E POKVARENO.AKO GLEDAHTE VOP BROTHER I SAMITE ZVEZDI VATRE V KASHTATA GO KAZAHA.CHESTITO NA VSICHKI NAIVNICI.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: goldy]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 09:21



Първо-къде е това "там горе" да не говориш за небето?
Второ- колко пъти ще ни честитиш? По-добре наивна,но да ми е кеф и гот,отколкото да си губя времето(като теб) в убеждаване на някого в нещо което не е грам вярно!Нищо не е измислица!Както каза "сделка" вие завиждате,защото не сте красиви,нито привлекателни,и защото ви е яд,че някои печелят,а други гледат с пръст в уста!Еми,бъдете си от вторите,аз съм от първите :)))))))))))))))
А,мери ОЩЕ ВЕДНЪЖ че ми честити,много мило,нистина!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторSlA (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 13:39



За всички,които искате да посетите форума на "сделка или не" и да изкажете Вашето мнение,можете да го направите на адреса :

www.sdelka.forumer.com

Заповядайте!!!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: sdelka]  
АвторSlA (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 13:45



Извинете ме!
Адрeсът се изписва БЕЗ WWW !

просто само sdelka.forumer.com или sdelka.16.forumer.com



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторBriz (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 04:05



Iskam samo da vi kaja che sym bil i sym uchastval i shtom az tretiq v sveta karyk sled Myrfi i Marko Totev bqh tam znachi vseki moje da otide!!!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Briz]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 19:40



Еййй брао ,Бриз ;-) :Р Блазе ти!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторmurga6 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 07:33



bvlnr'i'jfv[fasjADh89g



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: murga6]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 08:02



човече,почини малко и моля те опитай пак да се изкажеш ,само че този път на български,ако обичаш,ОК???
Иначе имаш желание ;)



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Rumen The Best]  
Авторsdelka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 17:12



Milichka pishi v noviya forum, http://sdelka.16.forumer.com



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: sdelka]  
Авторkoi li (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 16:19



molia napi6i pak adresa na foruma za sdelka ili ne 4e tozi koito si napisal mi dava 4e niama takav adres ne6to da niama gre6ka pls pls



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: koi li]  
АвторSlA (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 19:28



Eto ti napravo linka kym foruma :

pi6e6 samo tova http://sdelka.16.forumer.com

bez da pi6e6 www

Aide ska4ai vyv foruma,i moje6 i da go kaje6 i na drugi fenove na sdelka:) da go razprostranim po-byrzo!!!

SDELKA ILI NE FOREVEEEEER!!!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Briz]  
Авторaishe (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 16:43



kak se kazva6?



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторджo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 14:27



всичко е една голяма измама



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: джo]  
АвторRumen The Best (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 07:52



Може би само за теб....;-)



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Rumen The Best]  
Авторsnackie cake (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 08:48



Феб уеб сайт на Румен Луканов!

www.rumenlukanov.bravehost.com



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторnosotrosha4 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 19:29



Lukanov, ne se 4udi za6to sa ti razbili nosa!Ako se dargi6 taka s men kakto s pi4a ot Varna nosa ti ste ena iz4ezvane ! 6efovete ti da se zamisliat za niakoi po-normalen i s po-4ove6ki obraz, a ne kato teb - mravoiad!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторsdelka ili ne (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 12:53



i kogo e prepitvala Emiliq?Abe hora?Tolkova li ste glupavi da vqrvate na tova?Vsichko v Sdelka si e chist kusmet!Ako si interesna lichnost i populnish anketata v razchupen stil,i ako si simpatichen ,uchastieto ti e garantirano!Kakvi sa tezsi gluposti za Elka il Emiliq???CHe e psiholog,psiholog e,no kakvo obshto ima tova sys SIA???



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: nosotrosha4]  
Авторcдeлkc или нp (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 19:09



мале...колко злобни хора има..Как може да сте такива мижитурки???



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: a]  
Авторburiata (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 21:17



Ще ви върна малко назад във времето,когато в предавнето"Зделка или не",учасваха 2 отбора от момичета,които бяха отбор "А" и "Б",за които трябваше с SMS-и да гласуваме кой отбор да остане в предаването с призумцията,че ще се направи ново предаване!Е пусках такива,но отбори не видях нито ново предаване,та въпроса ми е:КЪДЕ ОТИДОХА ПАРИТЕ ОТ ВЪПРОСНИТЕ SMS,И ЗАЩО БЕШЕ ЦЕЛИЯ ТОЗИ ЦИРК?Може би,Вие продуцентите на споменатото предаване,използвате наивността на хората,провокирайки ги с какво ли не,прибирайки им парите,а най вече по най нишия начин се подиграхте с нас хората имайки ни за стадо безумци?Как да ви вярва човек,като всички сте маскари!Жалкото е,че се чувстване недосегаеми,и закона за парична измама е в пълна сила за вас!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: buriata]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 20:29



ами наистина имаше такова нещо и това беше идея на Нова тВ търсеха момоичета и искаха да правят в един път седмицата голяма сделка с по голямя награда с други участници с повече момичета който да отварят кутии-те тоест 22 но после се отказаха защото няма смисъл българин ае не дорасъл за това дребен завистлив народ това сме ние нация от престъпници и завистници



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторb (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 13:38



Водещият на "Сделка или не" е много ограничен, заблуден,тъп и прост.



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: b]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 14:40



Най - готиния Водещ в цялото телевизионно пространство!!
Новият секс символ на България





Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: goldy]  
Авторsashenceto (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 18:05



zdr..iskam samo da te pitam,kak moga da u4astvam v publikata..? i v kolko 4asa trqbva da sum tam..? :)mersi predvaritelno





Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Авторmeg (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 14:54



predavaneto e super,no vode6tiq..........gledali li ste predavaneto po italianskata televiziq?nqma mqsto za sravnenie!





Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
Автор99999366 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 13:43







Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: GOLDY]  
АвторKOB (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 00:19



http://emotewar.com/users.php?user=kobrata_eli




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.