Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 21.05.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как ви понесе?нови  
АвторGarnier (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 01:18



Снощи гледах хлапетата и за пръв път съжалих Кънчев.Това малко изчадие от Стара Загора беше повече от непоносимо.Може би,без него Ники Драганов щеше да се справи много по-добре.Поразена съм от разликата между две деца-едното чете, а другото е продукт на нашето време.Най-жалкото е,че поведение като това на Наско се адмирира и той несъмнено ще просперира в живота.И сигурно мама и тати му обясняват сега,че той не носи вина,че са загубили някакви пари.Голяма работа,че той никога не е чувал за някой си мореплавател и лодките му.Да не говорим за барон Мюнхаузен!
Родители,насърчавайте децата си да четат!



Тема Re: Как ви понесе?нови [re: Garnier]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано11.07.04 00:57



Кънчев няма за какво да го съжаляваш - нали сам си ги е избирал (екипът, де, може би не той конкретно) , а и знаеше на какво отива. Що се отнася до онова "чудо на природата"... след време като (ако) гледа на запис представянето си точно в това предаване сигурно или ще се гордее със себе си или ще се срамува (второто някак ми се струва почти невероятно). И в двата случая много жалко за него. В това дете имаше всичко, което не бих желал в моето някога да има.

Ambivalent? Well, yes and no.


Тема Re: Как ви понесе?нови [re: Garnier]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 13:39



Кой е Наско? "Бъдещият президент"?
Че нали другото дете рискува парите и не отговори?
Не забравяйте ,че все пак са само деца!



Тема Re: Как ви понесе?нови [re: Garnier]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 22:28



това бе истинска отврат .. би ме било срам от такава наглост, ако го познавах дори само ....
ники се държа добре ...леле какво поколение расте , ей това си мислих като го гледах ...



Тема Re: Как ви понесе?нови [re: Garnier]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 22:32



Най-жалкото е,че поведение като това на Наско се адмирира и той несъмнено ще просперира в живота.

поредния който си мисли че знае как се просперира в живота .



Тема Re: Как ви понесе?нови [re: Garnier]  
Авторmercurial (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 20:09



Моето впечатление за малките е, че и двамата не демонстрираха свястна игра. Като оставим настрана факта, че няма начин да знаят достатъчно неща играха глупаво. На мен лично по-големия ми беше по-неприятен защото си мислеше, че знае много, а всъщност почти нищо. Дори не демонстрира кой знае каква логика по въпросите, върху които можеше да се мисли. Ако трябва да се тегли черта дребния беше по-полезен за отбора с жокера си за теоремата, докато "президента" май не беше много силен откъм мислене. Първия резултат когато игра сам според мен беше плод на случайност.



Тема Re: Как ви понесе? [re: mercurial]  
АвторДoля (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 01:20



Ти май обърка двата жокера, ама нищо .....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.