Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема интересно, колко хоранови  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано19.05.04 21:08



гледат това предаване с единствената цел да хванат водещия в издънка...? Сигурно им е адски неприятно ако попаднат на "чисто" предаване, лягат си неудовлетворени някак си.
Друго си е да можеш да кажеш- ето ги и тия как лъжат и мажат, жокерите неверни, всичко е нагласено, водещия е тъпанар... Изобщо, байганьовското "всички са маскари" явно се е превърнало в ръководен принцип, в слоган на масовия българин. Съдейки от собствения си житейски опит, той с професионално око разпознава от раз всяка "нагласена работа", не му минават тия номера, ей!
Какво ли значение има всъщност, за рекламодателите е важно, че гледате, пък като ви е кеф да плюете, плюйте, какво пък...

Always look at the bright side of your life...param....param-param-param


Тема Re: интересно, колко хоранови [re: Cy]  
Автор Bилekyлa (Пиърс Броснан's)
Публикувано20.05.04 21:39



Су, яд те е, че не харесват любимеца ти? Ами смятам, че е нормално изискванията на интелигентните хора към претендиращия да води такова предаване да са високи.
Става ми мъчно когато съпоставя нашия арогантен самодоволник с дебелашкия смях с водещия на същото предаване по РТЛ. Кое да му хареса човек на Николай Кънчев???
Според теб той ли е най-добрия ТВ водещ в Бг?
Относно рекламодателите - не знам как е при другите, но от мен нищичко не фащат - мразя тъпите Бг реклами с уау ефект



Тема Re: интересно, колко хоранови [re: Bилekyлa]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано20.05.04 22:55



не ми е любимец.
Идеални хора няма. Всеки греши, дори и водещите на такива предавания.
По-лесно е да даваш акъл и да критикуваш, отколкото да се хванеш и сам да го направиш.
А българинът е професионален критикар
Шоуто си има достатъчно недостатъци, въпрос на личен избор е дали в края на предаването само те ще ти останат в главата, за да можеш да ги цитираш в дир-а, примерно или ще се напънеш да видиш и нещо положително...

Always look at the bright side of your life...param....param-param-param


Тема Re: интересно, колко хоранови [re: Cy]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано21.05.04 19:36



Вижте, ако не се протестира, всички ще свикнат с Пънчев и дори ще приемат, че е добър.
Винаги трябва да се прави сравнение с по-доброто, а именно с европейските водещи. Пънчев е наистина противен в най-различни аспекти и не виждам основателна причина да си затваряме очите пред това.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: интересно, колко хоранови [re: Tomoe]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано21.05.04 23:27



а какво означават надписите на тази картинка, дето ти излиза в постингите?

Always look at the bright side of your life...param....param-param-param


Тема Re: интересно, колко хоранови [re: Cy]  
Автор amateur ()
Публикувано22.05.04 14:39



Виж какво ще ти кажа.
Аз също се дразня от постоянното критикарстване, дори напоследък писах тук постинги против злобните нападки.
От друга страна обаче имам немалко житейски стаж в България, пък и по подобни предавания съм бил почти в кухнята, та знам че лъжат.
Например преди години имаше едно предаване за малоумници по канал едно, дето Къци го водеше най-напред. Там уж даваха като голяма награда автомобил, но всичко беше нагласено.
Прави ми впечатление, че и Стани богат някак си се развали - започнаха да го правят по-трудно да се добереш да играеш, дотолкова, че човек на практика да се откаже защото няма смисъл, не си струват усилията.
Също така въпросите от общата култура също са много спорни. Нима влиза в общата култура на човек коя манекенка с кой известен киноактьор се е скарала или се е омъжила или нещо подобно. Или пък през 53 година кой е бил шампион по футбол на не знам кое си първенство.

И все пак, като гледам другите олигофренски продукции на СИА адвъртайзинг като например сблъсък или турболигата, а и не само на СИА адвъртайзинг, май Стани богат си остава на най-високо ниво.
Навсякъде другаде се гаврят с хората по най-явен начин, не само с участниците, но и с публиката. Вижте само изпитът, или руската рулетка.
Ще отидеш там за да паднеш в шахта и онзи грозник водещия да се гаври с теб и след като си паднал, така ли? Изпитът - пълна гавра, при това никакви пари не дават. Наскоро една участничка завърши на минус 600 лева и след това водещия по милост й отпусна 600 лева да не е капо. Вие бихте ли отишли на такива игри дето ще ви дават милостиня?
Пък колкото до рекламите, аз не ги гледам, повръща ми се от тях, превключвам на друг канал, или си записвам предаването на видеокасета и после си го гледам на спокойствие, когато мога лесно да превъртя рекламите



Тема Re: интересно, колко хоранови [re: Cy]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано22.05.04 14:47



"Tenkai-hen. Kimi wa Futatabi Cosmo no Densetsu no Mokugekisha to naru!!!"
Означава "Сагата Tenkai (Рай). Отново ще станеш свидетел на легендата за Cosmo". От новата манга (японски комикс) на Saint Seiya Tenkai - промоция към новия филм.
Но това няма значение, защото нито можеш да го разбереш, нито е по темата.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: интересно, колко хоранови [re: amateur]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано22.05.04 14:49



Аз затова харесвам Вот на Доверие.
И съм много щастлив, че Диана ще играе за трета седмица поред.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: интересно, колко хора [re: Tomoe]  
Автор amateur ()
Публикувано22.05.04 14:56



съжалявам, но не съм чувал за това предаване. Какво представлява, по коя телевизия и от колко часа, кои дни?
Да не би да е предаването с водещ Иван Гарелов? Така и не съм го гледал, канеха ме да участвам в пробни снимки за предаването, но нито знаех, че водещ е Гарелов, нито какво точно представлява, а и ми казаха, че на пробни снимки пари няма да се печелят, тъй че се въздържах.



Тема Re: интересно, колко хора [re: amateur]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано22.05.04 15:33



Да, шоуто на Гарелов. По bTV всеки делничен ден от 18:30 часа. Ами лично на мен ми е интересно, защото винаги ми е било адски любопитно да видя зрителите за какви хора гласуват (затова съм фен и на Big Brother).
А би ли бил така любезен да ме просветлиш как така са те канили да участваш? В качеството на какъв? Щото аз мислех, че участието е ако се обадиш и се запишеш (и те одобрят).

Saint Seiya Tenkai


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.